Azərbaycan Premyer Liqasının XVI turu çərçivəsində “Qəbələ” “Neftçi” ilə görüşəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu, rəqiblərin ümumilikdə 55-ci dueli olacaq. İndiyədək komandalar 54 dəfə üz-üzə gəlib....
Fevralın 20-dən martın 2-dək Tovuzda “Turan Tovuz” Futbol Akademiyasında 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandasının təlim-məşq toplanışı olacaq.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata...
FİFA referisi Əliyar Ağayev Yunanıstan Super Liqasının oyununa təyinat alıb.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, o, Super Liqanın 23-cü turunda VAR sisteminin tətbiq ediləcəyi “Atromitos” - AEL Larissa...
“Qarabağ” futbol üzrə Azərbaycan Premyer Liqasının 16-cı turunda səfərdə “Sumqayıt”la qarşılaşacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu, tərəflərin cari mövsümdə üçüncü qarşılaşması olacaq.
Mövsümün...
"Hər oyun kimi, "Qarabağ"la matç da bizim üçün çətin olacaq. Rəqib Azərbaycanın ən güclü komandasıdır. Yaxşı oyun göstərməyə çalışacağıq".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu fikirləri "Report"a açıqlamasında...
"Sabah” heyətini yeni futbolçuyla gücləndirib.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, ukraynalı müdafiəçi Zurab Oçiqavla mövsümün sonuna kimi müqavilə bağlanıb.
25 yaşlı Zurab peşəkar karyerası...
"Qəbələ" klubu UEFA Gənclər Liqasının ləğv olunmasına görə ziyana düşüb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə "Report"a "Qəbələ" Futbol Akademiyasının direktor müavini Nail Kərimov açıqlama verib.
O bildirib...
I Divizionun 13-cü turunun güclü qar səbəbindən yarımçıq dayandırılmış “Turan Tovuz” - “Sumqayıt-2” görüşü görülən bütün tədbirlərə baxmayaraq, yağıntı davam etdiyinə görə təxirə salınıb.
Futbolxeber.az-ın PFL-in...
FİFA milli komandaların 2021-ci il üçün ilk reytinq cədvəlini açıqlayıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Azərbaycan millisi sonuncu reytinqlə müqayisədə 1 pillə irəliləyib. Komandamız 1180 xalla 108-ci sırada...
UEFA İcraiyyə Komitəsi COVİD-19 pandemiyasının turnirlərin təşkilinə göstərdiyi mənfi təsirləri nəzərə alaraq, UEFA Gənclər Liqası turnirinin 2020/2021-ci il mövsümünün ləğv olunması ilə bağlı qərar qəbul edib.
Futbolxeber.az-ın...
"Möhkəm peşəkar münasibətlər qurduğum insanlar var. Bunlar mənim tərcüməçim və fitness məşqçimdir. Biz artıq bir-birimizi başa düşürük və ümid edirəm ki, bu, yığma ilə işimə də məhsuldar təsir göstərəcək".
17.02.2021
I Divizionda 13-cü turun oyunları keçirilir.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, lider “Turan Tovuz”un “Sumqayıt-2” ilə oyunu güclü qar səbəbindən yarımçıq dayandırılıb.
“Sabah”ın əvəzediciləri səfərdə...
I Divizionun 13-cü turunun “Turan Tovuz” - “Sumqayıt-2” qarşılaşması 51-ci dəqiqədə güclü qar səbəbindən dayandırılıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, həmin ana qədər oyunda hesab açılmamışdı.