Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu fikirləri “Qarabağ”ın futbolçusu Kevin Medina "Zirə" ilə 1:1 hesablı heç-heçə etdikləri...
Fotolar "Sumqayıt"ın Feysbuk səhifəsindən...
“Oyun ciddi hazırlaşmışdıq. Rəqibin oyununu təhlil etmişdik. İtkilərimiz oldu, amma oynaya biləcək futbolçularımız var".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri "Sabah"ın baş məşqçisi Ramin Quliyev Premyer Liqanın...
"Çətin olacağını bilirdik. Rəqib bizdən daha gümrah idi. Buna baxmayaraq, mübarizə apardıq. İlk qol bizi tələsdirdi. Yolumuza davam edəcəyik. Qarşıda üç oyun var, sona qədər mübarizə aparacağıq".
Azərbaycan Premyer Liqasında 25-ci tura yekun vurulub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, sonuncu oyun günündə 2 görüş keçirilib.
Çempionluq uğrunda mübarizə aparan "Qarabağ" "Zirə" ilə qarşılaşıb. Görüşdə qalib...
“Neçənci oyundur ki, qol vurmaqda çətinlik çəkirik. Amma yaradıcılıqdan razıyam. Oyunçular qrafikə görə də əziyyət çəkirlər. Futbolçularımı təbrik edirəm. Rəşad Sadıqova uğurlar arzulayıram».
“Neftçi” klubu 2020-ci il üçün maliyyə göstəricilərini açıqlayıb.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, hesabat 2020-ci ilin yanvar-dekabr aylarını əhatə edir.
Xatırladaq ki, bundan öncə...
Mayın 27-də keçiriləcək Azərbaycan və Türkiyə milli komandaları arasında yoldaşlıq oyununun başlama saatı müəyyənləşib.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Alanyadakı Oba stadionunda oynanılacaq...
"Qarabağ Futbol Klubu” MMC 2020-ci ili 3 milyon 491 min 100 manat zərərlə başa vurub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, 2019-cu ildə zərər 1 milyon 92 min 700 manat olub. Zərər 3,5 dəfə artıb.
Ötən il "Qarabağ" 12 milyon...
Naxçıvan Futbol Federasiyasının dəvəti ilə AFFA-nın baş katibinin müavini Sərxan Hacıyev, texniki direktor Cahangir Həsənzadə və Kütləvi Futbol Departameninin müdiri Fərrux İsmayılov Naxçıvan şəhərinə səfərə yollanıb.
DÇ-2022-nin seçmə mərhələsində Azərbaycan milli komandasının Portuqaliya yığması ilə qarşılaşacağı stadion müəyyənləşib.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Azərbaycan - Portuqaliya oyunu...
“Neftçi”nin futbolçusu Keysuke Honda ötən gün “Keşlə” ilə matçda Azərbaycan Premyer Liqasında vurduğu ilk qolu şərh edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, 35 yaşlı yarımmüdafiəçi bu barədə sosial şəbəkə hesabında...
“Qarabağ”ın futbolçusu Mahir Emreli Polşanın “Legiya” klubu ilə razılığa gəlib.