“Neftçi” azarkeşlərə səsləndi: 2025/26 mövsüm biletləri satışdadır!
“Neftçi” tezliklə start götürəcək yeni mövsüm üçün ev oyunlarına bilet satışı ilə bağlı azarkeşlərə müraciət edib.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, klubunm saytında bilet satışı ilə bağlı xəbərdə deyilir:
- 2025/26 mövsümü başlamaq üzrədir. Azarkeşlərimiz yeni mövsümdə “Palms Sports Arena”da yerlərini indidən təmin edib möhtəşəm futbol atmosferinin bir parçası ola bilərlər.
“Neftçi Official Store” mövsümlük bilet sahiblərinə sektoruna görə 10%, 15% və 20%-dək endirim edir (Qərb 1 - 30 AZN, Cənub üst - 40 AZN, Cənub alt - 50 AZN).
VIP üstünlüklərinə xüsusi parkinq, rahat oturacaqlar və seçilmiş paketlərdə premium keyterinq xidməti daxildir (VIP Silver - 200 AZN, VIP Gold - 300 AZN).
Ailə kampaniyasına görə, VIP Family sektorunda valideynlə gələn uşaqlar üçün giriş pulsuzdur (VIP Family - 200 AZN).
Oyunları “skayboks”dan izləyənlər premium keyterinq, xüsusi parkinq və möhtəşəm stadion mənzərəsinə sahib olacaqlar (17-ci və 18-ci skaybokslar - 1000 AZN).
Sistem üzərindən əldə edəcəyiniz QR kod ilə ev oyunlarına giriş edə bilərsiniz.
“Fiziki kart əldə etmək istəyirəm” seçimi ilə oyun günü stadionda yerləşən “Ticket Office”dən kartınızı təhvil ala bilərsiniz. Mövsüm biletləri ilə bağlı bütün suallarınızı cavablandıracaq FAQ postu isə bu paylaşımın ardından bütün sosial şəbəkə hesablarımızda olacaq.
bilet.neftchi.az - Mövsüm boyu komandanızla yan-yana olun!”