Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, ilk oyun günündə 3 qarşılaşma keçirilib.
Azərbaycan Premyer Liqasında 5-ci turun oyunları davam edir.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu gün daha 2 matç keçirilib.
Lider "Zirə" səfərdə "Qəbələ" ilə qarşılaşıb. Matç meydan sahiblərinin qələbəsi ilə...
“Qəbələ”nin prezidenti Fariz Nəcəfov “Zirə” ilə oyundan sonra Futbolxeber.az saytına müsahibə verib.
- Ardıcıl 4 məğlubiyyətdən sonra komandanız bu gün ilk qələbəsini qazandı. “Zirə” üzərində qələbəni necə...
"Bilirdik ki, bizi ağır oyun gözləyir. "Zirə" yaxşı təşkilatlanmış komandadır. Bu tura kimi nəticə qazanmasaq da, göstərdik ki, bizi hesabdan silmək olmaz. Getdikcə daha məzmunlu və hücumameyilli futbol sərgiləyəcəyik”.
“Maraqlı və gərgin oyunun şahidi olduq. Hər iki komanda qələbə üçün mübarizə aparırdı”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu “Zirə”nin baş məşqçisi Rəşad Sadıqov Azərbaycan Premyer Liqasının V turunda...
“Qarabağ”ın Avropa Liqasının H qrupunda oyunların başlama saatı açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Ağdam təmsilçisinin evdə "Mölde"yə qarşı sentyabrın 21-i keçirəcəyi ilk matç saat 20:45-də...
Az sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 5-ci turu çərçivəsində "Qəbələ" öz meydanında "Zirə"ni qəbul edəcək.
“Qəbələ”: 1....
19 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandasının sentyabrın 4-dən 6-dək Bakıda, 7-dən 12-dək isə Albaniyanın Tirana şəhərində təlim-məşq toplanışı olacaq.
“Biz əvvəlcə çalışırıq ki, minifutbol çempionatını inkişaf etdirək. Maraq böyük olandan sonra sponsorların diqqətini bu turnir cəlb edə bilər”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri Minifutbol federasiyasının...
"Çalışacağıq ki, yaxşı nəticə əldə edib, qrupdan çıxaq. Komandaların hər birinə uğurlar arzu edirəm".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri ölkəmizi minifutbol üzrə Çempionlar Liqasında təmsil edəcək...
“Ölkəmizi Çempionlar Liqasında layiqincə təmsil edib, Vətənə üzüağ qayıdacağıq. Komanda daxilində işlərimiz davam edir, yaxşı hazırlaşırıq. Var-gücümüzü ortaya qoyacağıq”.
“Həmişə istəmişəm ki, minifutbolda özümü sınayım. Baş məşqçiyə mənə təklif göndərdiyi üçün öz təşəkkürümü bildirirəm”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri minfutbol üzrə “Zəngəzur”...
“Ötən həftə Azərbaycan futbolunda ağır itki baş verdi. Öncə Şəhriyar Rəhimovun ailəsinə və yaxınlarına başsağlığı verirəm. Komandamızda dəyişikliklər var, yeni futbolçular cəlb edilib”.
Minifutbol üzrə Çempionlar Liqasının, həm də Avropa liqasının püşkatma mərhələsi keçirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, təmsilçilərimizin avrokuboklardakı çıxışı ilə bağlı klubların baş məşqçiləri...
"Qarabağ"ın UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsindəki oyunlarının təqvimi müəyyənləşib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Ağdam klubu mübarizəyə öz meydanında start verəcək. Qurban Qurbanovun komandası sentyabrın 21-də...
"Qarabağ", "Mölde" və "Hakken" böyük adlar deyil, amma heç vaxt nələrin baş verəcəyini bilmirsən".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu Almaniyanın "Bayer Leverkuzen" klubunun idman direktoru Simon Rolfes UEFA Avropa Liqasının...
Azərbaycan Premyer Liqasının V turunda “Qəbələ” bu gün öz meydanında “Zirə” ilə qarşılaşacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Qəbələ şəhər stadionunda təşkil olunacaq matç iki komanda arasındakı 34-cü duel olacaq....
“Qarabağ”ın qapıçısı Andrey Lunyov UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsinin püşkünü dəyərləndirib.