Tahir Gözəl: "Bütün Azərbaycan "Qarabağ"dan qələbə gözləyir"
"Qarabağ" "Gefle"ylə oyuna hazırdı. Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Avroliqanın III mərhələsində  İsveç komandasıyla cavab görüşünə çıxacaq komandamız Bakı vaxtıyla 22:00-da məşqə çıxdı.
Oyunun keçiriləcəyi "Norrporten Arena"da "Qarabağ"ın məşqi 1 saat davam etdi. Ənənəvi olaraq "Qarabağ"ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov futbolçuları çox yükləmədi. Müəyyən toplu hərəkətlərin ardından "kvadrat" oynanıldı.  Vüqar Nadirov fizioterapevt nəzarətində xüsusi olaraq çalışdı..
Məşqi izləyənlər arasında "Qarabağ"ımızın vitse-prezidenti Tahir Gözəl də vardı. Başqan məşq bitəndən sonra yaşıl meydançadaca da komandayla görüşdü. Bütün Azərbaycanın "Qarabağ"dan qələbə gözlədiyini bildirdi. Onlara inandığını bildirdi. Sonra başqanımız hər bir futbolçuyla görüşərək onlara uğur arzuladı.