“Sumqayıt” - “Xəzər Lənkəran”: heyətlər məlumdu
Bir qədər sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 26-cı turu çərçivəsində “Sumqayıt” öz meydanında “Xəzər Lənkəran”ı sınağa çəkəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
“Sumqayıt”: 63. Şahruddin Məhəmmədəliyev 4. Samir Abasov (k) 7. Pərdis Fərcad-Azad 9. Tərzin Cahangirov 10. Uğur Pamuk 15. Nodar Məmmədov 17. Adil İbrahimov 18. Aleksandr Çertoqanov 21. Məhəmməd Mirzəbəyov 92. Bəxtiyar Həsənalızadə 99. Rəhman Hacıyev
Ehtiyat oyunçular: 1. Andrey Popoviç 2. Şəhriyar Xəlilov 3. Vurğun Hüseynov 8. Aqşin Muxtaroğlu 11. Ruslan Nəsirli 14. Məhəmməd Qurbanov 88. Mirzağa Hüseynpur
“Xəzər Lənkəran”: 19. Vyekoslav Tomiç 2. Slavik Alxasov 5. Tieqo de Xesus 6. Rasim Ramaldanov 8. Dejan Blajevski 10. Elnur Abdullayev (k) 12. Junior Nildo 23. Nikola Qliqorov 27. Manuel Skarlatake 30. Elias Ribeiro 55. Ağabala Ramazanov
Ehtiyat oyunçular: 1. Orxan Sadıqlı 7. Sadio Tounkara 11. Zohair Banouahi 14. Rahid Əmirquliyev 16. Adrian Pit 20. Etame Mbilla 42. Kamran Abdullazadə