UEFA DÇ-2022-nin seçmə mərhələsinin 3-cü tur oyunlarından sonra yeni statistik göstəriciləri açıqlayıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Azərbaycan millisinin üzvü Şahruddin Məhəmmədəliyev ilk...
DÇ-2022-nin seçmə mərhələsində bu gün keçirilən Ermənistan-Rumıniya oyunu (3:2) zamanı stadionun tribunasında separatçı rejimin qondarma bayrağı asılıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bununla əlaqədar AFFA tərəfindən...
AFFA Apellyasiya Arbitraj Tribunalı "Neftçi" və "Qarabağ"ın şikayətinə baxıb.
Futbolxeber.az-ın assosiasiyanın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Ağdam təmsilçisinin şikayəti tam, paytaxt klubunun şikayəti isə qismət təmin...
"İlk 3 oyun üçün qarşıya qoyulan vəzifə yerinə yetirildi. Bu müddətdə ən zəif matçımızı Azərbaycana qarşı keçirdik. Amma yenə də vacib 3 xal qazandıq".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu fikirləri fubol üzrə...
DÇ-2022-nin seçmə mərhələsinin Serbiya yığması ilə oyununda zədələnən Azərbaycan millisinin və "Qarabağ"ın futbolçusu Mahir Emreli bu gün tibbi müayinədən keçib.
Futbolxeber.az-ın Ağdam klubunun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata...
Sabah - martın 31-də Bakı Olimpiya Stadionunun ehtiyat meydançasında 2007-ci il təvəllüdlü futbolçular arasında seleksiya xarakterli oyun keçiriləcək.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Elit-məşq...
AFFA-nın Hakimlər Komitəsinin sədri Fritz Stuchlik növbəti təyinat alıb.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, o, UEFA Çempionlar Liqasının 1/4 final mərhələsi çərçivəsində aprelin 6-da Madriddə...
Azərbaycan Premyer Liqasında 22-ci turun oyunlarının vaxtı açıqlanıb.
Futbolxeber.az-ın PFL-in saytına istinadən verdiyi məlumata görə, turun görüşləri iki günü əhatə edəcək:
10 aprel...
“Paltardəyişmə otağında atmosfer əla idi. Gəlin, belə davam edək. Bununla kifayətlənməyəcəyik. Bundan əvvəl iki çox çətin və yorucu oyun keçirdik. 10 gündə üç oyuna çıxmaq asan deyil”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına...
Afrika Millətlər Kubokunun seçmə mərhələsində növbəti oyunlar keçirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, “Zirə”in futbolçusu Klesio Baukun çıxış etdiyi Mozambik millisi evdə “Qarabağ”ın yarımmüdafiəçisi Patrik...
"Oyun çox çətin keçdi. Bizim və rəqibin təhlükəli qol vəziyyətləri oldu. Serbiya yığması əlinə düşən imkanlardan maksimum yararlandı. Təəssüf ki, məğlub olduq".