“Komanda psixoloji cəhətdən oyuna hazırdır. Rəqibin gücünü bilirik. Qələbə üçün əlimizdən gələni edəcəyik”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri Azərbaycan millisinin futbolçusu Namik Ələskərov Bakıda...
“Heyətimizdə bəzi problemlər var. Maksim Medvedev, Rüstəm Əhmədzadə və Anton Krivotsyuk sabah məlum səbəblərdən oynaya bilməyəcək. Təxminən İrlandiya ilə görüşdəki oyunçulara şans verəcəyik. Heyətdə 1-2 dəyişiklik...
"Azərbaycan millisinin İrlandiyaya qarşı oyununu izləmişik".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu Portuqaliya millisinin futbolçusu Ruben Diaş Bakıda Azərbaycan yığmasına qarşı keçirəcəkləri 2022-ci il dünya...
"Rəqibin heyətində heç bir futbolçunu ayrılıqda analiz etməmişik. Azərbaycan millisinin yaxşı baş məşqçisi var. Bu oyunda da bizə qarşı yaxşı oynayacaqlar".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu Portuqaliya millisinin...
"Səbail" heyətinə yeni futbolçu cəlb edib.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Bakı təmsilçisi Nikolas Rayselin transferini başa çatdırıb. 28 yaşlı yarımmüdafiəçi ilə 2021/2022 mövsümünün sonuna kimi...
DÇ-2022-nin seçmə mərhələsində keçiriləcək Azərbaycan - Portuqaliya oyunu üçün satılmış biletlərin sayı bəlli olub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, matça 20 min bilet satılıb. COVİD-19 pandemiyası ilə əlaqədar...
Dünya çempionatının seçmə mərhələsində sentyabrın 7-də Bakı Olimpiya Stadionunda Portuqaliya yığması ilə qarşılaşacaq Azərbaycan millisinin heyətində daha bir itki qeydə alınıb.
05.09.2021
DÇ-2022-nin seçmə mərhələsi çərçivəsində Portuqaliya millisi ilə qarşılaşacaq Azərbaycan milli komandası qarşıdakı görüşə itkilərlə çıxacaq.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, “Qarabağ”ın...
Serbiyanın Subotiça şəhərində təşkil edilən beynəlxalq turnirdə iştirak edən 19 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandası növbəti oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Macarıstan millisi ilə oyun...
DÇ-2022-nin seçmə mərhələsində Portuqaliya yığması ilə qarşılaşacaq Azərbaycan millisinin heyətinə daha bir futbolçu dəvət olunub.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, “Keşlə”nin müdafiəçisi...
Azərbaycan Premyer Liqasında yaranmış fasilədən istifadə edən “Səbail” bu gün yoxlama oyununda qüvvəsini sınayıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, paytaxt təmsilçisi “Kəpəz”lə qüvvəsini sınayıb.
Qarşılaşma...
Azərbaycanlı FİFA referisi Əliyar Ağayev DÇ-2022-nin seçmə mərhələsinin oyununa növbəti təyinat alıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, 6-cı turun Slovakiya - Kipr matçını idarə edəcək. Zeynal Zeynalov və Akif Əmirəli yan...
DÇ-2022-nin seçmə mərhələsində keçiriləcək Azərbaycan - Portuqaliya oyunu üçün hakim təyinatları açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, matçı İtaliya Futbol Federasiyasından Marko Quida idarə edəcək. Ona Filippo Meli və...
"Sumqayıt" Futbol Klubunun baş məşqçisi Ayxan Abbasov təcrübə məqsədi ilə Türkiyə Super Liqası təmsilçisi, hazırda adıçəkilən turnirin lideri olan "Trabzonspor"un düşərgəsinə yollanıb.
UEFA DÇ-2022-nin seçmə mərhələsinin 5-ci turunda dünən keçirilən oyunlardan sonra statistik göstəriciləri açıqlayıb.