Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Azərbaycanı turnirdə təmsil edən "Qarabağ" da meydana çıxıb.
Qurban Qurbanovun komandası Bakıda "Braqa"nı...
"Qarabağ" azarkeşləri UEFA Avropa Liqasının pley-off mərhələsinin "Braqa" ilə cavab matçında anlamlı koreoqrafiya açıblar.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Azərbaycanın Milli Qəhrəmanı Allahverdi Bağırovla Qurban Qurbanovun...
“Zirə” PFK-nın futbolçuları Anar Nəzirov və Tiaqo Silva 14 yaşadək qızlardan ibarət “Baku Juniors” komandasının üzvləri ilə görüşüb.
Futbolxeber.az saytının klubun feysbuk səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, qapıçılar...
Azərbaycan Premyer Liqasında XXIV turun oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb.
Futbolxeber.az-ın Peşəkar Futbol Liqasının saytına istinadən verdiyi məlumata görə, təyinatlar aşağıdakı kimidir:
23...
Departamentinin maliyyə meyarları üzrə meneceri Bəhram Dadaşovu təltif edib.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, o, Niderlandın paytaxtı Amsterdamda UEFA-nın üzv assosiasiya nümayəndələrinin iştirakı ilə...
I Liqada XV tura yekun vurulub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, ikinci oyun günündə daha 3 matç keçirilib.
22 fevral (cümə axşamı)
“İrəvan” - “Mingəçevir”...
"Sumqayıt” heyətini yeni futbolçu ilə gücləndirib.
Futbolxeber.az saytının klubun feysbuk səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, "gənclik şəhəri"nin təmsilçisi Cordan Rezabala ilə müqavilə imzalayıb....
“Baş məşçqi Miodraq Bojoviçin gəlişindən sonra komandamız daha yaxşı oyun göstərir. İnanıram ki, çalışdırıcımız növbəti qarşılaşmalarda uğur qazanmaq üçün bizə kömək edəcək”.
Belarusun paytaxtı Minskdə təşkil olunan beynəlxalq turnirdə iştirak edən 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandası bu gün növbəti oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Özbəkistanın 18 yaşadək...
"Qarabağ"ın prezidenti Tahir Gözel bu gün klubun bazasını ziyarət edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə Ağdam təmsilçisinin yaydığı açıqlamada bildirilib.
Tahir Gözel “Qarabağ” - “Braqa” oyunu öncəsi...
"Qarabağ"ın Avropa Liqasının pley-off mərhələsində "Braqa"ya qarşı keçirəcəyi cavab oyununa bütün biletlər satılıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, artıq görüş üçün nəzərdə tutulan bütün biletlərin satıldığı qeyd...
Azərbaycan Premyer Liqasının 24-cü turu çərçivəsində keçiriləcək “Turan Tovuz” - “Neftçi” oyununun biletləri satışa çıxıb.
Futbolxeber.az saytının Tovuz klubunun mətbuat xidmətinə istinadən verdiyi məlumata görə, biletləri bu...
Azərbaycan millisinin futbolçusu Mahir Emreli məşqlərə başlayıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Xorvatiyanın “Dinamo” klubunun hücumçusu komandanın dünənki məşqində kollektivlə birgə...
Bakı şəhər Dövlət Yol Polisi İdarəsi bu gün "Qarabağ"la "Braqa" arasında keçiriləcək oyunla bağlı azarkeşlərə müraciət edib.