“TOP-TOP”un növbəti buraxılışı efirə getdi
Azərbaycan teleməkanının populyar futbol proqramlarından olan "TOP TOP"un növbəti buraxılışı efirə gedib. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, verilişin aparıcısı Elçin Cəfərovun bu dəfəki qonaqları "Qarabağ"ın 17 yaşlılardan ibarət komandasının baş məşqçisi Samir Musayev, "Qəbələ" qəzetinin əməkdaşı, tanınmış jurnalist Mehman Süleymanov və "Xəmsə" fan klubu İdarə Heyətinin üzvü Müşviq Məmmədov olub. "TOP TOP"da Azərbaycan Premyer liqa oyunlarından və bu matçlarda baş verən maraqlı olsaylardan danışılıb. Qonaqlar "TOP TOP" verilişində bir neçə şok faktlar da açıqlayıblar. Bir sözlə baxmağa dəyər.
Qeyd edək ki, "TOP TOP" verilişi hər həftə "CHATBOX" kanalında canlı yayımlanır. "CHATBOX" kanalını KATV kabel televiziyası şəbəkəsində və myvideo.az saytında izləmək olar. Proqramın noyabrın 10-da efirə gedən buraxılışının videoyazısını təqdim edirik: