“Neftçi” - “Zirə”: Heyətlər müəyyənləşdi
Az sonra Azərbaycan Premyer Liqasının XIV turu çərçivəsində “Neftçi” öz meydanında “Zirə”ni qəbul edəcək.
“Neftçi”: 93. Rza Cəfərov (k), 10. Filip Ozobiç, 17. Rəhman Hacıyev, 90. Ramil Şeydayev, 13. Emil Səfərov, 6. Rafael Quzzo, 99. Ervin Koffi, 44. Yuri Matias, 23. Robert Bauer, 24. Mustafa Sek, 88. Andrey Ştoqrin
Ehtiyat oyunçular: 1. Emil Balayev, 30. Rustam Samiqullin, 3. Höccət Haqverdi, 7. Azər Əliyev, 91. Ağadadaş Salyanskiy, 47. Murad Məmmədov, 14. Edvin Kuç, 4. Mark Tamaş, 20. Alfa Konte, 77. Yeqor Boqomolski
“Zirə”: 13. Aydın Bayramov, 32. Qismət Alıyev (k), 8. İsmayıl İbrahimli, 14. Elçin Əlicanov, 4. Ruan Renato, 70. İssa Cibrila, 23. Rafael Utziq, 18. Martins Junior, 17. Ayron Qomis, 6. Eldar Quliyev, 19. Salifu Suma
Ehtiyat oyunçular: 97. Tiaqo Silva, 41. Anar Nəzirov, 21. Hacıağa Hacılı, 16. Fuad Bayramov, 29. Ceyhun Nuriyev, 22. İldar Alekperov, 5. Stefan Aka, 90. Davit Volkov, 10. Giorgi Papunaşvili, 3. Ange Mutsinzi, 28. Abbas İbrahim, 24. Yusuf Laval