"Qəbələ" - "Sabah": Heyətlər açıqlandı
Az sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 8-ci turunun açılış oyununda “Qəbələ” öz meydanında “Sabah”ı qəbul edəcək.
“Qəbələ”: 1. Anar Nəzirov (k), 11. Asif Məmmədov, 74. Yusif Nəbiyev, 14. Cavid Hüseynov, 99. Ceyms Adeniyi, 32. Nikolas Raysel, 13. Yurgen Qoxa, 26. Stefan Vukçeviç, 2. Vinko Medimoreç, 23. Rafael Utriq, 55. İdris İnqilablı
Ehtiyat oyunçular: 94. Tərlan Əhmədli, 28. Murad Musayev, 70. Ülvi İsgəndərov, 4. Sadiq Quliyev, 7. Roman Hüseynov, 9. Ehtiram Şahverdiyev, 6. Kamal Mirzəyev, 22. Rodriqo Qattas, 10. Rövlan Muradov, 20. Faiq Hacıyev, 19. Samir Qurbanov, 71. Rüfət Əhmədov
“Sabah”: 1. Saşa Stamenkoviç (k), 7. Coşqun Diniyev, 90. Ramil Şeydayev, 14. Slavik Alxasov, 13. Filip İvanoviç. 23. Amadu Diallo, 10. Yevgeni Koçuk. 5. Nikola Vuyadinoviç. 11. Ozan Can Kökcü, 2. Amin Seydiyev. 77. Veysəl Rzayev
Ehtiyat oyunçular: 12. Alvaro Villete, 94. Nicat Mehbalıyev, 15. Ruslan Abışov, 17. Məhəmməd Mirzəbəyov, 46. Aleksey İsayev, 3. Ulise Diallo, 18. Xulio Sezar Rodriqez, 60. Abbas Ağazadə, 29. Ceyhun Nuriyev