“Sumqayıt" - "Qəbəıə": heyətlər açıqlandı
Az sonra “Qəbələ” Topaz Premyer Liqasının 9-cu turu çərçivəsində səfərdə “Sumqayıt”ın qonağı olacaq. Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri məlumdu:
“Sumqayıt”: 1. Fərhad Vəliyev, 2. Rail Məlikov, 3. Vurğun Hüseynov (k), 7. Vaqif Cavadov, 10. Məhəmməd Qurbanov, 14. Bəxtiyar Həsənalızadə , 19. Azər Salahlı, 22. Mirabdulla Abbasov, 24. Amit Quluzadə, 74. Yusif Nəbiyev, 97. Xəyal Nəcəfov
Ehtiyat oyunçular: 94. Tərlan Əhmədli, 5. Seymur Əsədov, 9. Amil Yunanov, 21. Nasır Abilayev, 25. Ayaz Mehdiyev, 39. Tural Bayramlı, 66. Afşin Esmaeilzadeh
“Qəbələ”: 22. Dmitri Bezotosnı (k), 3. Voislav Stankoviç, 10. Ruslan Qurbanov, 11. Asif Məmmədov, 15. Vitali Vernidub, 17. Məhəmməd Mirzəbəyov, 19. Filip Ozobiç, 20. Rikardinyo, 32. Rəşad Eyubov, 44. Rafael Santos, 88. Tellur Mütəllimov
Ehtiyat oyunçular: 33. David Pietrzikeviç, 8. Qismət Alıyev, 14. Cavid Hüseynov, 21. Roman Hüseynov, 30. Petar Franyiç, 34. Urfan Abbasov, 39. Sadiq Quliyev