Futbolxeber.az-ın Peşəkar Futbol Liqasının rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, yarışda Premyer Liqanın 8 komandası ilə yanaşı, I Divizion...
Fotolar AFFA-nın saytından...
“Rəqibin potensialına bələdik. Ağır oyun olacağını bilirik. Qrupun son oyunudur. Azərbaycana qalib kimi dönmək istəyirik. Bunun üçün də əlimizdən gələni edəcəyik”.
“Qrupun son oyunudur. 8 ildir birlikdə oynayan komandaya qarşı mübarizə aparacağıq. Biz isə indiyədək cəmi 30 məşq keçirmişik”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri milli komandamızın baş məşqçisi Canni De...
Azərbaycan yığmasının UEFA Millətlər Liqasının VI turunda Lüksemburqla qarşılaşacağı "Jozi Bartel" stadionunda və onun ərazisində təhlükəsizlik tədbirləri gücləndirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Canni De Byazinin baş...
FİFA referisi Rauf Cabarov təyinat alıb.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, o, 21 yaşadək futbolçulardan ibarət milli komandalar arasında Avropa çempionatının seçmə mərhələsi çərçivəsində noyabrın...
“Neftçi TV”dən yeni layihə qonağınız gəlir.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu, “Piramida” verilişidir.
İlk buraxılışda qonaq yarımmüdafiəçisi Namiq Ələsgərovdur.
“Piramida”nı 17 noyabr saat...
"Biz öz evimizə 3 xalı gətirə bilmədik, amma ruhdan düşmürük".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu fikirləri Azərbaycan millisinin futbolçusu Ramil Şeydayev UEFA Millətlər Liqasının V turunda Monteneqro ilə qolsuz...
Milli komandamızın iki futbolçusunun verdiyi COVİD-19 testi müsbət çıxıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə Sport24.az-a AFFA-nın İnformasiya və İctimaiyyətlə Əlaqələr Departamentinin rəhbəri Firuz Abdulla açıqlama...
Azərbaycan millisinin 2022-ci ildə Qətərdə keçiriləcək dünya çempionatının seçmə mərhələsində yer alacağı səbət dəqiqləşib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, hazırda 1175 xalla FIFA reytinqində 114-cü pillədə qərarlaşan...
“Səbail”in qvatemalalı qapıçısı Nikolas Hagen ölkəsinin mətbuatına açıqlama verib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, futbolçu “Səbail”i seçməsinin səbəbini açıqlayıb:
“Mənim üçün vacib olan daha çox oyun...
"Çox məyusuq. Bunu evdə Monteneqroya uduzduğumuz oyunla da müqayisə edə bilərik. Həmin görüşdən sonra da hamımız üzgün idik".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu fikirləri Lüksemburq yığmasının kapitanı Loran Yans UEFA...
Azərbaycan millisinin futbolçusu Rüfət Dadaşov ABŞ-ın "Finiks Rayzinq" klubu ilə müqaviləsini yeniləyib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, 29 yaşlı hücumçunun yeni sözləşməsinin müddəti 2021-ci ilin sonunadəkdir. Onun əvvəlki...
"Oyuna ciddi hazırlaşmışdıq. Bilirdik ki, 2 qələbə lazımdır və heç nə bizim əlimizdə deyil".
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bunu Monteneqro yığmasının futbolçusu Aleksandar Şçekiç "vijesti.me" saytına açıqlamasında UEFA...
UEFA Millətlər Liqasının qrup mərhələsi çərçivəsində son oyununu keçirmək üçün Azərbaycan milli komandası Lüksemburqa gedib.