Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, belə bir iddia ilə Xorvatiyanın "dalmatinskiportal" saytı çıxış edib.
“Neftçi” PFK UEFA Çempionlar Liqasının I təsnifat mərhələsi çərçivəsində Gürcüstanın “Dinamo” (Tbilisi) klubu ilə keçiriləcək oyunlar üçün iştirak ərizəsini UEFA-ya təqdim edib.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən...
Konfrans Liqasına hazırlaşan "Keşlə" daha bir transfer reallaşdırıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, braziliyalı futbolçu Felipe Santosla 1 illik müqavilə imzalanıb.
Qeyd edək ki, 24 yaşlı yarımmüdafiəçinin son klubu...
“Sabah"dan ayrılan Ramil Şeydayevin "Qarabağ"a keçidi rəsmiləşib.
Futbolxeber.az-ın Ağdam klubunun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, millimizin hücumçusu ilə 2 illik müqavilə imzalanıb. O, "Qarabağ"da 77 nömrəli forma ilə...
"Keşlə"nin heyətinə daha bir futbolçu qoşulub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, paytaxt təmsilçisi Amil Yunanovla bir illik müqavilə imzalayıb.
Qeyd edək ki, A.Yunanovun son komandası "Səbail"...
Millimizin üzvü Anatoli Nuriyevin yeni klubu müəyyənləşib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, 25 yaşlı yarımmüdafiəçi karyerasını Ukrayna Premyer Liqası təmsilçisi "Kolos"da davam etdirəcək.
ğO, tezliklə klubla yeni...
AFFA və “Regional İnkişaf” İctimai Birliyinin (RİİB) birgə təşkilatçılığı ilə İmişli Olimpiya İdman Kompleksində 11-14 yaş arası 50-dən çox uşaq üçün ustad dərsləri təşkil olunub.
30.06.2021
"Qarabağ"ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov "Sumqayıt"a 3:1 hesabı qalib gəldikləri yoxlama oyunundan sonra jurnalistlərin suallarını cavablandırıb.
- Toplanışın ilk mərhələsini başa vurdunuz. Hazırlıq prosesini necə...
"İlk toplanışımız istədiyimiz kimi alındı. Əsas odur ki, zədəli futbolçumuz olmadı. Bir az Vüqar Mustafayevlə Tellur Mütəllimovun yüngül zədələri var idi. Onları riskə atmaq istəmirdik".
Konfrans Liqasına hazırlaşan "Qarabağ" və "Sumqayıt" yoxlama oyununda üz-üzə gəliblər.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, "Azərsun Arena"da keçirilən görüşdə Ağdam təmsilçisisi 3:1 hesabı ilə qalib...
Mahir Emrelinin şərəfini qoruduğu "Legiya" növbəti yoxlama oyunu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Varşava təmsilçisi Polşanın digər klubu "Lexiya" ilə qarşılaşıb və 3:2 hesabı ilə qalib gəlib.
Mahir Emreli...
AFFA VAR sistemi ilə bağlı tender elan edib.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, təkliflərin qiymətləndirilməsi zamanı şəffaflıq qorunacaq və prosesin təhlükəsizliyi təmin...
"Azərbaycanda möhtəşəm futbol oynanıldığına dair dilemmam yoxdur. Bir dəfə "Neftçi"yə qarşı "Partizan" forması ilə çıxış etmişəm. Həmin görüşləri yaxşı xatırlayıram".
"Sabah" Mario Marina ilə yollarını ayırıb.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Bosniya və Herseqovinadan olan 32 yaşlı yarımmüdafiəçinin müqaviləsi yenilənməyib.
Qeyd edək ki, Mario Marina...
Moskva “Spartak”ının yarımmüdafiəçisi Mixail İqnatov "Neftçi" ilə yoxlama oyunu haqda danışıb.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, klubun rəsmi saytına açıqlamasında o, 1:2 hesablı yenilgini belə şərh edib:
“Ağır oyun...
“Neftçi” daha bir futbolçusu ilə vidalaşıb.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, sol cinah müdafiəçisi Tallison Diasla müqaviləyə qarşılıqlı razılaşma əsasında xitam verib.