“Bu gün hər kəs əlindən gələni etdi. Bəzi oyunçularımız daha az təcrübəyə malikdirlər. Ancaq yaxşı oynadılar. Bu, onlar üçün də yaxşı təcrübə oldu. Artıq 3 ildir komanda ilə birgəyik. Bunun müsbət nəticələrini görməkdəyik. Burada da öz bildiyimizi...
Fotolar "Neftçi"nin feysbuk səhifəsindən...
“Məğlubiyyətdən sonra nəsə demək çətindir".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri “Neftçi”nin baş məşqçisi Samir Abasov Çempionlar Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində “Olimpiakos”a qarşı cavab...
“Neftçi" bu gün Çempionlar Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində cavab oyununa çıxıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, flaqman öz meydanında "Olimpiakos"u qəbul edib. Matçın taleyini 1 qol həll edib.
Yunanıstanda...
İsrail "Aşdod"unun baş məşqçisi Ran Ben Şimon Konfrans Liqasının 2-ci turunda evdə "Qarabağ"la cavab oyunu öncəsi mətbuat konfransı keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, ilk matçda yaxşı nəticə qazandıqlarını...
"Sabah” bu gün Gürcüstan toplanışı çərçivəsində son yoxlama oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Ramin Quliyevin komandası yerli “Saburtalo” klubu ilə qarşılaşıb. Matçın əsas vaxtı 1:1 hesabı ilə başa...
Az sonra “Neftçi” Çempionlar Liqasının II təsnifat mərhələsinin cavab oyunu çərçivəsində öz meydanında “Olimpiakos”u qəbul edəcək.
"Birinci oyun bizim üçün ürəkaçan olmadı. Amma başa düşürük ki, məsuliyyət hər zaman üzərimizdədir. Çünki ölkəmizi bu turnirdə layiqincə təmsil etmək istəyirik".
“Meydan amili və azarkeşlər üstünlüyümüzdür. Çalışacağıq ki, azarkeşləri sevindirək”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri "Sumqayıt"ın baş məşqçisi Ayxan Abbasov Serbiya "Çukariçki"sinə qarşı...
"Kəpəz" daha bir futbolçunun keçidini həll edib.
Futbolxeber.az saytının klubun feysbuk səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, "sarı-göylər" Vüqar Həsənovla razılaşıb.
Ötən mövsüm "Neftçi-2"də oynamış müdafiəçi ilə...
"Azərbaycan çempionatı mənim xoşuma gəlir. Burada yaxşı futbol oynayırlar, yaxşı şəraitləri, yaxşı meydanları var. Bunların hamısı idmançılar üçün vacibdir".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu "Zirə"nin...
Bakıda təlim-məşq toplanışını davam etdirən 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandası hazırlıq çərçivəsində növbəti yoxlama oyununu keçirib.