Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, ilk oyun günündə 3 matç keçirilib.
"Dinamo" - "Kür-Araz" -...
"Zəngəzur" klubu Yunanıstanın paytaxtı Afinada keçiriləcək "Elite Neon Cup 2023" turnirində qüvvəsini sınayacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, 27-29 oktyabrda 10-12 yaşadək futbolçulardan ibarət komandaların yarışında...
Bu gün II Liqanın 8-ci turu çərçivəsində keçirilən “Dinamo” - “Kür Araz” oyununun nəticəsi (2:3) ləğv olunacaq.
Futbolxeber.az saytının matçı izləyən əməkdaşının verdiyi məlumata görə, qonaqların heyətində ikinci hissədə...
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev oktyabrın 23-də Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionunda yenidənqurmadan sonra yaradılan şəraitlə tanış olub.
Futbolxeber.az saytının AZƏRTAC-a istinadən verdiyi məlumata görə,...
II Liqada 9-cu turun oyunlarının başlama saatı açıqlanıb.
Futbolxeber.az-ın Peşəkar Futbol Liqasının saytına istinadən verdiyi məlumata görə, görüşlər aşağıda qeyd olunan saatlarda başlayacaq:
30...
Azərbaycan minifutbol millisinin Birləşmiş Ərəb Əmirliklərində keçiriləcək dünya çempionatı üçün heyəti açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, baş məşqçi Elşad Quliyev mundiala 16 oyunçu dəvət...
“Qarabağ”ın prezidenti Tahir Gözel komandanın baş məşqçisi Qurban Qurbanovu “Jean Borotra World Fair Play Career” mükafatını alması münasibətilə təbrik edib.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, o, Qurban...
UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsinin III turunda Almaniyada "Bayer Leverkuzen" klubunun qonağı olacaq "Qarabağ"a 1200 bilet ayrılıb.
Futbolxeber.az saytına bu barədə Ağdam klubunun mətbuat katibi Anar Hacıyev...
Türkiyənin "Hatayspor" klubunda çıxış edən Azərbaycan millisinin futbolçusu Renat Dadaşov Superliqanın IX turunda "Fənərbaxça"ya 2:4 hesabı ilə uduzduqları səfər oyunu ilə bağlı fikirlərini bölüşüb.
Futbol üzrə Azərbaycan Kubokunda 2023/2024 mövsümünün püşkatma mərasiminin vaxtı bəlli olub.
Futbolxeberer.az saytının məlumatına görə, tədbir noyabrın 2-də, saat 15:00-da...
Türkiyənin məşhur siması, aparıcı, eyni zamanda iş adamı Acun Ilıcalı “Turan Tovuz”un baş sponsoru “Huner Group”un ofisində olub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, qonağa şirkət və həyata keçirilən layihələr barədə...
“Araz-Naxçıvan” Azərbaycan çempionatlarında 50-ci qolunu vurub.
Futbolxeber.az saytının məlumaıtna görə, yubiley topuna Elvis Maşike imza atıb.
O, X turda fərqlənib....
“Qarabağ” Azərbaycan çempionatlarında 600-cü səfər qoluna imza atıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, yubiley topunun müəllifi Olavio Juninyo olub.
O, Azərbaycan...
Futbol üzrə Azərbaycan Premyer Liqasında son 23 ayın rekordu qeydə alınıb.
Futbolxeber.az-ın Peşəkar Futbol Liqasının saytına istinadən verdiyi məlumata görə, bu, mövsümün X turuna təsadüf edib. Üç gün ərzində...
“Səbail” Azərbaycan çempionatlarında 150-ci qolunu vurub.
Futbolxeber.az-ın Peşəkar Futbol Liqasının saytına istinadən verdiyi məlumata görə, "dənizçilər"in yubileyi X turda “Neftçi” ilə oyunda qeydə alınıb.