Qarşılaşmadan əvvəl “Turan Tovuz” klubunun bəyanat...
“Bu soyuq havada komandamızı dəstəkləyən azarkeşlərimizə təşəkkür edirəm. Biz oynadıq, "Turan Tovuz" qələbə qazandı. Bir epizod yaratdılar, o da qol oldu. Biz isə yüz faizli 3 epizodu dəyərləndirə bilmədik. Növbəti oyunlara baxacağıq. Çempionat davam...
Azərbaycan Premyer Liqasının 24-cü turunun “Zirə” - “Kəpəz” oyunu təxirə salınıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, oyun bu gün saat 17:00-da start götürməli idi.
Lakin Bakıya yağan güclü qar səbəbindən Zirə...
"Turan Tovuz"un baş məşqçisi Kurban Berdıyev Azərbaycan Premyer Liqasının 24-cü turunda "Şamaxı"ya 1:0 hesabı ilə qalib gəldikləri oyundan danışıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, matçdan sonra keçirilən mətbuat konfransında...
Azərbaycan Premyer Liqasında 24-cü turun oyunları davam edir.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, üçüncü oyun gününün ilk matçında "Turan Tovuz" səfərdə "Şamaxı"ya qalib gəlib.
Günün digər oyununda "Zirə" "Kəpəz"i...
Peşəkar Futbol Liqası ölkə ərazisində qarlı hava şəraiti ilə əlaqədar oyunların təşkili məsələsində yaranan çətinliklərə dair açıqlama yayıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, açıqlamada bildirilib:
“Ölkə...
Azərbaycan Premyer Liqasının 24-cü turunun “Şamaxı” - “Turan Tovuz” oyunu təxirə salınmayacaq. Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, matç nəzərdə tutulduğu vaxtda - 14:30-da start götürəcək.
Qeyd edək ki, Şamaxı şəhərinə...
Təxminən 1 saat sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 24-cü turu çərçivəsində "Şamaxı" öz meydanında "Turan Tovuz"u qəbul edəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri...
Bu gün Azərbaycan Premyer Liqasının 24-cü turu çərçivəsində keçiriləcək "Şamaxı" - "Turan Tovuz" oyunu “CBC Sport” vasitəsi ilə canlı yayımlanmayacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu haqda telekanalın yaydığı...
Bu gün Azərbaycan futbolu və “Neftçi”nin əfsanəsi Anatoli Banişevskinin doğumunun növbəti ildönümüdür. Banişevski yaşasasaydı, bu gün 79 yaşını qeyd edəcəkdi.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Peşəkar Futbol Liqasının...
Bu gün Azərbaycan Premyer Liqasının 24-cü turunda Şamaxı şəhər stadionunda “Şamaxı” - “Turan Tovuz” oyunu keçirilməlidir.