"Terim gedib, "Fənər"i çalışdırsın"
"Real"a acı məğlubiyyətin günahkarı hesab edilən baş məşqçi Fatih Terim "Qalatasaray" rəsmilərinin sərt təpkisi ilə üzləşib. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, anti-Terimçilərin başında da baş katib Adnan Nas yer alıb. Qarşılaşmanın sonunda stadiondan ayrılan Terimin yanına gələn bir stadion işçisi rəsmi tribunada yer alan Nasın, “Terim indi getsin bir az da "Fənər"i çalışdırsın. Sen gedib milli komandanı çalışdırırsan, məşq keçmirsənsə, olacağı budur. Komanda niyə belə vəziyyətə düşdü? Engin oynayor, dünyalar qədər paraya alınan Bruma ehtiyatda qalır. Təəssüf...” dediyi bildirildi. Bəzi qəzetçilərin də şahid olduğu bu dialoq Fatih Terimi seyli əsəbləşdirib.
"Qalatasaray"ın keçmiş vitse-prezidenti Ali Dürüst də matçdan sonra maraqlı açıqlamalar verdi. Dürüst, "Qara bir gün yaşadıq. Demək ki son günlərdəki gündəm hamımıza bir xeyli təsir göstərib. Bu işe dərhal son verməyimiz lazımdı. Əsas işimiz olan meydana geri dönməliyik. Hər kəsə və tərəfdara düşən, bu günü unudarak önümüzə baxmaqdır. Fatih Terim, milli komanda ilə "Qalatasaray"a zərər verib. Əl birliyi ile bu məsələni həll etməliyik" dedi.