Azərbaycan - Malta: start heyətləri açıqlandı
Bu gün milli komandamız Avro-2016-nın seçmə mərhələsi çərçivəsində Malta ilə üz-üzə gələcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların start heyətləri müəyyənləşib:
AZƏRBAYCAN: 1. Kamran Ağayev, 2. Qara Qarayev, 5. Maksim Medvedev, 6. Bədavi Hüseynov, 14. Rəşad Sadıqov (k), 16. Cavid Hüseynov, 19. Rahid Əmirquliyev, 21. Arif Daşdəmirov, 22. Əfran İsmayılov, 17. Vüqar Nadirov, 20. Namiq Ələsgərov
Ehtiyat oyunçular: 23. Andrey Popoviç, 12. Emil Balayev, 3. Məhəmməd Mirzəbəyov, 4. Mahir Şükürov, 15. Ruslan Abışov, 8. Eddi İsrafilov, 10. Elvin Məmmədov, 13. Dmitri Nazarov, 18. Coşqun Diniyev, 7. Vaqif Cavadov, 9. Məhəmməd Qurbanov, 11. Ruslan Qurbanov
Malta: 1. Hoqq, 2. Karuana, 3. Bezzina, 4. Borq, 5. Aqius, 17, R.Kamilleri, 8. Briffa (k), 11. R.Muskat, 16. Fenekh, 13. Şembri, 19. Effionq
Ehtiyat oyunçular: 23. Bonello, 12. Haber, 15. J. Pisani, 6. Fenech, 7. Skerri, 14. K. Borq, 18. Kristensen, 21. Kamenzuli, 22. Z. Muskat, 9. Farrugia, 10. Kohen, 20. S. Pisani