Argentina millisinin DÇ-2014 üçün yekun heyəti bəlli oldu
Argentina milli komandasının baş məşqçisi Alexandro Sabelya DÇ-2014 üçün yekun heyəti açıqlayıb. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, Argentina yığması mundialda aşağıdakı “23”lüylə mübarizə aparacaq:
Qapıçılar: Serxio Romero (“Monako”), Maryano Anduxar (“Kataniya”), Aqustin Orion (“Boka Xuniors”).
Müdafiəçilər: Martin Demişelis, Pablo Sabaleta (hər ikisi “Mançester Siti”), Esekiel Qaray (“Benfika”), Federiko Fernandes (“Napoli”), Markos Roxo (“Sportinq”), Uqo Kampanyaro (“İnter”), Xose Basanta (“Monterrey”).
Yarımmüdafiəçilər: Xavyer Maskerano (“Barselona”), Fernando Qaqo (“Boka Xuniors”), Lukas Biqliya (“Latsio”), Auqusto Fernandes (“Selta”), Enso Peres (Benfika”), Rikardo Alvares (“İnter”), Maksi Rodriges (“Nyuells Old Boyz”), Anxel Di Mariya (“Real”).
Hücumçular: Lionel Messi (“Barselona”), Serxio Aquerro (“Mançester Siti”), Qonsalo İquain (“Napoli”), Rodriqo Palasio (“İnter”), Esekiel Lavezzi (PSJ).