“Bakı”nın sponsorları "Atletiko"yla ilkə imza atdı
Yarandığı gündən bəri yüksək peşəkarlıq meyarlarını əsas götürən "Bakı" Futbol Klubu müxtəlif yönlü əməkdaşlıq müqavilələriylə klubun hərtərəfli inkişafını təmin edir. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu sırada "Bakı" Futbol Klubunun 2012-ci ildə iki böyük əməkdaşlıq müqaviləsinə imza atmasını önə çəkmək lazımdı. Belə ki, “Bakı”nın Avropanın aparıcı klubları sırasında yer alan Madrid "Atletiko"su ilə qarşılıqlı əməkdaşlıq, təcrübə mübadiləsi və gənc futbolçularımızın İspaniya nəhənginin futbol akademiyasında təlim-tədris keçməsi işbirliyinin əsas prinsiplərini təşkil edir.
Tədricən geniş müstəviyə qədəm qoyan bu əməkdaşlığın rəmzi olaraq “Bakı”nın rəsmi sponsorlarından olan "Bank of Azerbaijan" və "Ramada Hotel" tərəfdaş Madrid "Atletiko"sunun tanınmış futbolçularıyla reklam videoçarxları çəkdirərək bir ilkə imza atıblar.
İndi isə həmin videorolikləri sizə təqdim edirik.