Rusiya millimizlə oyuna 14 futbolçu ilə çıxacaq
Oktyabrın 15-də, Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionunda Azərbaycan və Rusiyanın veteranlardan ibarət yığma komandaları arasında yoldaşlıq oyunu keçiriləcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, saat 13:00-da başlayacaq qarşılaşmanın baş hakimi beynəlxalq dərəcəli hakim Xaqani Məmmədov olacaq. Ona Kərim Ağayev və Sabir Hacıyev kömək edəcək. Komandaların heyətini diqqətinizə çatdırırıq:
Azərbaycan: Elxan Həsənov, Cəmaləddin Əliyev, Şakir Qəribov, Norvruz Əzimov, Nadir Əliyev, Tərlan Əhmədov, Mehman Yunusov, Ədahim Niftəliyev, Oqtay Abdullayev, Yaşar Hüseynov, İlqar Hüseynov, Mahmud Qurbanov, Vidadi Rzayev, Mübariz Orucov, Aqil Məmmədov, Yunis Hüseynov, Şahin Diniyev, Elçin Xudadatov, Samir Ələkbərov, Vəli Qasımov, Mehman Allahverdiyev, Musa Qurbanov, Maşahallah Əhmədov, Paşa Əliyev, Nazim Əliyev, Müşfiq Hüseynov
Baş məşqçi: Ağasəlim Mircavadov
Rusiya: Andrey Polyakov, Dmitri Kuznetsov, Albert Askolkov, Erik Yaximoviç, Yevgeni Lovçev, Vyaçeslav Dayev, Valeri Şmarov, Aleksandr Şmarko, Vladimir Maminov, Vladimir Kulik, Denis Maşkarin, Oleq Kornauxov, Yuri Tatarkin, Pyotr Barkalov