"Qəbələ" - "Neftçi": heyətlər məlumdu
Bir qədər sonra Premyer Liqanın 9-cu turu çərçivəsində "Qəbələ" öz meydanında "Neftçi"ni qəbul edəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
“Qəbələ”: 25. Dieqo Kosta, 4. Amid Quluzadə, 6. Volodimir Levin (k), 9. Viktor Mendi , 10. Luis Paulo Hilario, 14. Lorenzo Ebesilio, 18. İbrahima Niasse , 31. Daniel Subotiç, 34. Ürfan Abbasov , 36. Elnur Allahverdiyev , 42. Leonardo da Silva
Ehtiyat oyunçular: 27. David Pietrzkeviç, 3. Nikola Valentiç, 8. Nizami Hacıyev , 11. Yannik Kamanan, 19. Abdulvahid Afolabi, 84. Dejan Kelhar, 88. Müşfiq Teymurov
“Neftçi”: 30. Saşa Stamenkoviç, 2. Karlos Kardoso, 3. Denis Silva. 6. Rəşad Sadiqov (k), 7. Araz Abdullayev , 9. Flavio Aleks Valensio, 10. Cavid İmamverdiyev , 15. Erik Ramos. 16. Bruno Bertuççi, 22. Mahir Şükürov, 90. Ernest Nfor
Ehtiyat oyunçular: 1. Pavel Doroşevs, 4. Tərlan Quliyev , 5. İqor Mitrseki, 11. Melvin Platye, 19. Mirhüseyn Seyidov, 28. Emin Mehdiyev, 32. Elvin Yunuszadə