Məmmədov və Tsxadadze heyətləri açıqladı
Bir qədər sonra Premyer Liqanın 9-cu turu çərçivəsində "Sumqayıt" öz meydanında "İnter"i qəbul edəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
“Sumqayıt”: 1. Anar Nəzirov, 4. Samir Abasov (k), 5. Kərim Diniyev, 7. Pərdis Fərcad-Azad, 10. Ruslan Qurbanov, 17. Adil İbrahimov, 18. Aleksandr Çertoqanov, 21. Məhəmməd Mirzəbəyov 27. Nurlan Novruzov, 91. Vüqar Əsgərov, 92. Bəxtiyar Həsənalızadə
Ehtiyat oyunçular: 94. Tərlan Əhmədli, 3. Vurğun Hüseynov, 8. Aqşin Muxtaroğlu, 15. Nodar Məmmədov, 20. Sabir Allahquliyev, 77. Mirzağa Hüseynpur, 86. Elşən Abdullayev
“İnter”: 25. Səlahət Ağayev, 3. Laşa Salukvadze, 4. İvan Benitez, 9. Aleksandr İaşvili, 14. İlqar Ələkbərov, 20. Brüs Abdulaye, 21. Arif Daşdəmirov, 22. İlço Naumoski, 33. Matija Spiçiç, 70. Vaqif Cavadov (k), 88. Derlis Meza Kolli
Ehtiyat oyunçular: 1. Giorgi Lomaya, 5. Slavço Georgiyevski, 6. Samir Zərgərov, 7. Ruslan Əmircanov, 11. Asif Məmmədov, 19. Sezar Meza Kolli, 47. Abdulla Abatsiyev