“Qəbələ” - “Qarabağ” heyətlər açıqlandı
Topaz Premyer Liqasının VII turunun son oyununda “Qəbələ” az sonra öz meydanında “Qarabağ”ı qəbul edəcək. Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri məlumdur:
“Qəbələ”: 22. Dmitri Bezotosnı, 3. Vojislav Stankoviç, 4. Elvin Camalov, 6. Rəşad Sadiqov (k), 11. Asif Məmmədov, 15. Vitali Vernidub, 17. Məhəmməd Mirzəbəyov, 18. Baqali Dabo, 19. Filip Ozobiç, 27. Teo Uiks, 34. Urfan Abbasov
Ehtiyat oyunçular: 33. David Pietrzikeviç, 9. Sergey Zenyov, 10. Ruslan Qurbanov, 13. Murad Musayev, 20. Rikardinyo, 21. Roman Hüseynov, 44. Rafael Santos
“Qarabağ”: 1. Boyan Şaranov, 2. Qara Qarayev, 6. Dino Ndlovu, 10. Muarem Muarem, 18. İlqar Qurbanov, 20. Riçard Almeyda (k), 25. Ansi Aqolli, 32. Elvin Yunuszadə, 55. Bədavi Hüseynov, 91. Coşqun Diniyev, 99. Dani Kintana
Ehtiyat oyunçular: 13. İbrahim Şehiç, 5. Maksim Medvedev, 8. Migel Markos Madera, 9. Reynaldo, 11. Mahir Mədətov, 15. Rahid Əmirquliyev, 21. Arif Daşdəmirov