Bakıdakı turnirin qalibləri mükafatlandırıldı
Məlumat verdiyimiz kimi, 17-22.06 tarixlərində Azərbaycan Beynəlxalq Bankının Kuboku uğrunda II “İBA Cup” U-14 yeniyetmələr arasında beynəlxalq futbol turniri keçirildi. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, "Beşiktaş" -"Vilyarreal" final qarşılaşmasından sonra turnirin qaliblərinin mükafatlandırılması mərasimi keçirildi. Bakı Futbol Federasiyasının vitse-prezidenti Məzahir Süleymanzadə maraqlı və gözəl oyun nümayiş etdirdiklərinə görə yarış iştirakçılarına minnətdarlığını bildirdi və yeniyetmə futbolçulara uğurlar arzuladı.
AFFA-nın baş katibi Elxan Məmmədov turnirin ənənəvi xarakter almasını alqışladı və belə yarışların keçirilməsinin əhəmiyyətli olduğunu vurğuladı.
Sonra Azərbaycanın tanınmış futbol veteranları və "İnter" Peşəkar İdman Klubunun vitse-prezidenti Müzəffər Novruzəliyev turnir iştirakçılarına medal və diplomları təqdim etdilər.
Xatırladaq ki, turnirin qalibi Türkiyənin "Beşiktaş" komandası oldu.