“Xəzər Lənkəran” - “Neftçi”: heyətlər açıqlandı
Az sonra Azərbaycan kubokunun 1/4 final mərhələsinin ilk oyunu çərçivəsində “Xəzər Lənkəran” öz meydanında “Neftçi”ni qəbul edəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri məlumdu:
“Xəzər Lənkəran”: 1. Orxan Sadıqlı, 4. Ruslan Cəfərov, 6. Asif Mirili, 7. Orxan Səfiyaroğlu, 8. Vüqar Bəybalayev, 10. Tural Qürbətov, 15. Nodar Məmmədov, 16. İbrahim Qədirzadə, 17. Vaquf Güləliyev, 18. Tural Cəlilov (k), 32. Zaman Mirzəzadə
Ehtiyat oyunçular: 25. Tərlan Qasımzadə, 9. Bayram Budaqov, 35. Elfad Baləhmədov, 41. Hüseyn Xəlilzadə, 66. Kənan Həsənov, 99. Mahsum Qənbərli
“Neftçi”: 1. Aqil Məmmədov, 3. Jairo Rodriges Filyo, 5. Xuan Alberto Melli, 6. Aylton Silva, 10. Cavid İmamverdiyev, 11. Ruslan Qurbanov, 15. Erik Ramos, 19. Fəhmin Muradbəyli, 7. Araz Abdullayev (k), 26. Kamal Qurbanov, 95. Elvin Bədəlov
Ehtiyat oyunçular: 53. Maksim Vaylo, 4. Rahil Məmmədov, 17. Rəhman Hacıyev, 18. Elşən Rzazadə, 20. Salas Quinta Antonio, 8. Elşən Abdullayev, 61. Təyyar Məmmədov