Azərbaycan - Bolqarıstan: heyətlər açıqlandı
Az sonra 17 yaşadək futbolçulardan ibarət milli komandamız Valentin Qranatkinin xatirəsinə həsr olunmuş XXVIII beynəlxalq turnirdə Bolqarıstan yığması ilə üz-üzə gələcək. Futbolxeber.az-ın Sankt-Peterburqa ezam olunmuş əməkdaşının verdiyi məlumata görə, artıq komandaların heyətləri bəllidi:
Azərbaycan: 1. Murad Popov, 2. Hüseyin Seyliqli, 3. Ricat Qarayev, 4. Yusif Həsənov, 5. Əsədov Elçin (k), 7. Fərid Nəbiyev, 8. Güler Metin, 9. Oksuz Doğukan, 10. Pilağa Mehdyev, 11. Murad Mahmudov, 15. Muxtarlı Ceyhun
Ehtiyat oyunçular: 12. Kamran İbrahimov, 22. Şahin Zəkiyev, 6. İbrahim Qədirzadə, 14. Bahadur Həziyev, 16. Süleyman Əhmədov, 17. Arziman Rizvanov, 20. İsmayıl Babayev, 19. Aslan Bədəlzadə, 18. Murat Cem Akpınar
Baş məşqçi: Təbriz Həsənov
Bolqarıstan: 1. Dimitar Şeytanov (k), 3. Borislav Vakadinov, 8. Dimitar Kostadinov, 10. Nikolay Yankov, 11. İvan Tilev, 13. Kaloyan Krestev, 14. Andrea Xristov, 15. Petko Xristov, 16. Dimitar İliyev, 17. İvan Mitrev, 20. Kiril Nikolov
Ehtiyat oyunçular: 12. Petar Petrov. 2. Ege Revat, 4. Georgi Kostov, 5. Aleksandar Bastunov, 6. İlia Yurukov, 18. Angel Angelov, 7. Aleksandr Zlatkov, 9. Stanislav İvanov, 19. Valentin Antov