“Neftçi” - “Qarabağ”: heyətlər açıqlandı
Az sonra Premyer Liqanın XIV turu çərçivəsində “Neftçi” öz meydanında “Qarabağ”ı qəbul edəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri məlumdu:
“Neftçi”: 1. Aqil Məmmədov (k), 4. Rahil Məmmədov, 5. Xuan Alberto Melli, 6. Aylton Silva, 10. Cavid İmamverdiyev, 15. Erik Ramos, 11. Ruslan Qurbanov, 17. Rəhman Hacıyev, 18. Kaue da Silva, 19. Fəhmin Muradbəyli, 26. Kamal Qurbanov
Ehtiyat oyunçular: 24. Miçal Peskoviç, 3. Filyo Jairo Rodriges, 21. Samir Məsimov, 16. Əziz Quliyev, 14. Məhəmməd Qurbanov, 41. Aqşin Qurbanlı, 8. Elşən Abdullayev
“Qarabağ”: 13. İbrahim Şehiç , 5. Maksim Medvedev (k), 6. Vüqar Mustafayev, 8. Migel Madera, 11. Elvin Məmmədov, 18. İlqar Qurbanov, 22. Əfran İsmayılov, 55. Bədavi Hüseynov, 32. Elvin Yunuszadə, 70. Marinaldo Çiçero, 90. Samuel Armenteros
Ehtiyat oyunçular: 1. Fərhad Vəliyev, 2. Qara Qarayev, 10. Dani, 20. Riçard Almeyda, 29. Raydell Pupon, 33. Eltun Turabov, 91. Coşqun Diniyev