Rəhman Hacıyev: “İnter”i də mübarizədən kənarlaşdırıb, finala yüksələcəyik”
“Baş məşqçimizin verdiyi tapşırıqları yerinə yetirdik. Kompakt şəkildə mübarizə apardıq və sonda istədiyimiz nəticəni qazandıq. Artıq kubokda yarımfinala yüksəlmişik. İndi bu uğurun ardını gətirməliyik”. Futbolxeber.az saytına verdiyi açıqlamada bu sözləri “Neftçi”nin üzvü Rəhman Hacıyev deyib.
Gənc futbolçu AZAL-ın hakimdən narazılıq etməsinə münasibət bildirməyib: “Həmin epizodları görməmişəm. Ona görə də bu haqda heç nə deyə bilmərəm”.
Rəhman Hacıyev yarımfinalda üz-üzə gələcəkləri “İnter” barədə də fikirlərini açıqlayıb: “İnter”i də mübarizədən kənarlaşdırıb, finala yüksələcəyik. Buna inanıram. Əvvəlki turda çempionatda “İnter”lə üz-üzə gəldik. Düzdür, meydanı məğlubiyyətlə tərk etdik. Amma rəqib bizdən üstün deyildi. Sadəcə olaraq, bizi əks-hücumlarda yaxalayıb, qol vurdular. Futboldu, hər şey meydanda məlum olacaq”.