Azərbaycan - Rusiya: erməni oyunçu yenə ehtiyatda qaldı
17 yaşadək futbolçulardan ibarət milli komandamız az sonra yoxlama oyununda Rusiya yığması ilə üz-üzə gələcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komndaların heyətləri bəllidir:
AZƏRBAYCAN: 1. Osmanov Tural, 4. Elvin Dəmirov, 5. Xəyal Əmirli, 7. Nicat Süleymanov, 8. Yusif Cəfərov, 10. Murtuzəli Abakarov,  11. Oruc İsmayılov, 13. Hacıağa Hacıyev, 17. Famil Camalov, 2. Emil Əliyev, 18. Omar Buludov
Ehtiyat oyunçular: 12. Kamran İbrahimov, 9. Qara Qarayev, 14. Rahib Abdullazadə, 15. Firudin Mövsümov, 16. Ülvi Kələşov, 19. Səid İbrahimov, 21. Tural Bayramlı
Baş məşqçi: Mirbağır İsayev
RUSİYA: 12. Aleksandr Maksimenko, 2. Andrey Kudryatsev, 3. Konstantin Kotov, 4. Nikita Kalugin, 8. Georgi Maxhatze, 9. Artyom Qaladjan, 10. Boris Tsyankov, 14. Kirill Qoqolev, 16. Dmitri Pletnev, 17. Mixail Lisov, 18. Anton Artyomov
Ehtiyat oyunçular: 1. Denis Adamov, 5. Aleksey Tatayev, 7. Anton Teryekov, 11. Aleksandr Lomovitski, 13. Yeqor Denisov, 15. Vladislav Braqan, 19. David Kazaryan, 20. Vadim Bakatin