AZAL - “Qəbələ”: heyətlər müəyyənləşdi
Bir qədər sonra Premyer Liqanın 12-ci turu çərçivəsində AZAL öz meydanında “Qəbələ”ni qəbul edəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri müəyyənləşib:
AZAL: 1. Ruslan Məcidov, 4. Laşa Kasradze, 15. Oskars Klava, 22. Eltun Yaqublu, 13. Şəhriyar Rəhimov, 5. Kərim Diniyev , 6.Konseysao Eduardo, 17. Viktor İqbekoyi, 10. Tomi Kostadinov, 20. Freddi Mombonqo, 27. Rəşad Abdullayev (k)
Ehtiyat oyunçular: 16. Stanislav Namaşko, 3. Xuan Fransisko, 21. Novruz Məmmədov, 30. Seymur Əsədov, 7. Təmkin Xəlilzadə, 9. Aydın Qasımov, 18. Orxan Lalayev
“Qəbələ”: 1. Kamran Ağayev (k), 5. Sadiq Quliyev, 8. Vidal Kunya Markus, 10. Dodo, 14. Cavid Hüseynov, 16. Ruslan Tağızadə, 21. Yazalde Pinto, 25. Adrian Ropotan, 26. Pavol Farkaş, 44. Rafael Santos, 88. Müşfiq Teymurov
Ehtiyat oyunçular: 30. Anar Nəzirov, 11. Andrei Kristea, 13. Murad Musayev, 39. Salman İbrahimov, 90. Ekiqo Ehiosun, 99. Tellur Mütəllimov, 27. Bəxtiyar Soltanov