Bu gün AFFA İntizam Komitəsinin növbəti iclası keçirilib. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, 17 oktyabr 2014-cü il, 2014/2015 mövsümündə, XXIII Azərbaycan Premyer Liqasının VIII turunun “Sumqayıt” - “Neftçi” matçında “Neftçi” klubunun 4 futbolçusu sarı vərəqə ilə cəzalandığı üçün klub 1000 manat cərimə olunub.
17 oktyabr 2014-cü il, 2014/2015 mövsümündə, XXIII Azərbaycan Premyer Liqasının VIII turunun “Qarabağ” - “Qəbələ” matçında “Qarabağ” klubunun 4, “Qəbələ” klubunun isə 5 futbolçusu sarı vərəqə ilə cəzalandığı üçün hər iki klub 1000 manat cərimə olunub.
18 oktyabr 2014-cü il, 2014/2015 mövsümündə, XXIII Azərbaycan Premyer Liqasının VIII turunun “Araz Naxçıvan” - AZAL matçında “Araz Naxçıvan” klubunun 4 futbolçusu sarı vərəqə ilə cəzalandığı üçün klub 1000 manat cərimə olunub.
19 oktyabr 2014-cü il, 2014/2015 mövsümündə, XXIII Azərbaycan Premyer Liqasının VIII turunun “Xəzər Lənkəran” - “Bakı” matçında “Bakı” klubunun 5 futbolçusu sarı vərəqə ilə cəzalandığı üçün klub 1000 manat cərimə olunub.