“Qəbələ” - “Xəzər Lənkəran”: heyətlər açıqlandı
Bir qədər sonra Azərbaycan Premyer Liqasının yeddinci turu çərçivəsində “Qəbələ” öz meydanında “Xəzər Lənkəran”ı qəbul edəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
“Qəbələ”: 1. Kamran Ağayev, 4. Elvin Camalov, 7. Ruslan Əmircanov, 11. Andrey Kristea, 12. Aleksandru Benqa, 14. Cavid Hüseynov, 15. Ruslan Abışov, 21. Yazalde Pinto, 26. Pavol Farkaş, 34. Ürfan Abbasov, 44. Rafael Santos
Ehtiyat oyunçular: 30. Anar Nəzirov, 3. Şirməhəmməd Məmmədov, 9. Viktor Mendi, 13. Murad Musayev, 16. Ruslan Tağızadə, 88. Müşfiq Teymurov, 90. Ekiqo Ehiosun
“Xəzər Lənkəran”: 12. Cahangir Həsənzadə, 3. Vanderson Skuardelli, 5. Tyaqo De Xesus, 6. Rəşad Sadiqov, 7. Sadio Tounkara, 8. Qalin İvanov, 11. Rauf Əliyev, 14. Rahid Əmirquliyev, 27. Adrian Skarlatake, 33. Rasim Ramaldanov, 55. Ağabala Ramazanov
Ehtiyat oyunçular: 25. Tərlan Qasımzadə, 10. Elnur Abdullayev, 13. Aleksandr Şemonayev, 18. Tural Cəlilov, 28. Fernando Qabriel, 97. Elnur Cəfərov, 99. Dejan Blajevski