“Neftçi” - “Bakı”: heyətlər bəllidi
Bir qədər sonra Azərbaycan Premyer Liqasının ikinci turu çərçivəsində “Neftçi” “Bakı”nı sınağa çəkəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri müəyyənləşib:
“NEFTÇİ”: 1. Emil Balayev, 3. Denis Silva, 7. Araz Abdullayev, 9. Flavinyo (k), 10. Julius Vobay, 15. Erik Ramos, 16. Bruno Bertuççi, 19. Mirhüseyn Seyidov, 27. Məqsəd İsayev, 90. Ernest Nfor, 95. Elvin Bədəlov
Ehtiyat oyunçular: 30. Saşa Stamenkoviç, 2. Karlos Kardoso, 8. Elşən Abdullayev, 17. Nicat Qurbanov, 18. Kaue da Silva, 21. Samir Məsimov, 23. Ruslan Qurbanov,
Baş məşqçi: Böyükağa Hacıyev
“BAKI”: 1. Aqil Məmmədov (k), 3. Yure Travner, 6. Vüqar Bəybalayev, 7. Nuran Qurbanov, 8. Lukas Mario Horvat. 10. Nurlan Novruzov, 11. Tural Qürbətov, 14. Elvin Əliyev, 19. Elton Hüseynov, 22. Risto Ristoviç, 37. Mikayıl Rəhimov
Ehtiyat oyunçular: 12. Elxan Əhmədov, 2. Nicat Əsgərov, 15. Azad Kərimov, 17. Elmin Əsgərli, 18. Əziz Quliyev, 21. Elşad Manafov, 55. Aydın Mustafazadə