"Neftçi" - "Qarabağ": heyətlər açıqlandı
Bir qədər sonra Azərbaycan kubokunun 1/2 final mərhələsinin ilk oyunu çərçivəsində "Neftçi" öz meydanında "Qarabağ"ı qəbul edəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
"Neftçi": 30. Saşa Stamenkoviç, 3. Denis Silva Kruz, 4. Tərlan Quliyev, 5. İqor Mitreski, 6. Rəşad Sadiqov (k), 9. Flavinyoo, 10. Julius Vobay, 11. Nikolas Kanales, 15. Erik Ramos, 17. Araz Abdullayev, 22. Mahir Şükürov
Ehtiyat oyunçular: 12. Emil Balayev, 14. Bahadır Nasimov, 16. Bruno Bertuççi, 19. Mirhüseyn Seyidov, 20. Eşqin Quliyev, 28. Emin Mehdiyev, 32. Elvin Yunuszadə
“Qarabağ”: 1. Fərhad Vəliyev, 5. Maksim Medvedyev, 6. Hacı Əhmədov, 7. Namiq Yusifov, 14. Rəşad Sadıqov (k), 15. Emeka Opara, 17. Vüqar Nadirov,  20. Riçard Almeyda, 21. Reynaldo Silva, 24. Admir Telli, 25. Ansi Aqolli
Ehtiyat oyunçular: 89. Miro Vardoviç, 10. Muarem Muarem, 18. İlqar Qurbanov, 22. Əfran İsmayılov, 32. Toğrul Bilallı, 55 Bədavi Hüseynov, 88. Kristian Torres