Kamran Ağayev ilk dəfə "Xəzər Lənkəran"a qarşı
Bir qədər sonra Azərbaycan kubokunun 1/2 final mərhələsinin ilk oyunu çərçivəsində "Bakı" öz meydanında "Xəzər Lənkəran"ı qəbul edəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
"Bakı": 1. Kamran Ağayev, 27. George Popxadze, 25. Şəhriyar Əliyev, 6. İbrahim Karqbo,  14. Elvin Əliyev, 10. Lukas Mario Horvat, 7. Devidas Çesnauskis, 11. Elvin Məmmədov (k), 88. Cavid Hüseynov, 77. Aleksandr Soliç, 24. Marius Pena
Ehtiyat oyunçular: 82. Edin Nuredinoski, 2. Edemir Rodriqez, 23. Rauf Əliyev, 99. Rəhman Hacıyev, 22. Risto Ristoviç, 28. Ferdi Elmas, 5. Aqil Nəbiyev
“Xəzər Lənkəran”: 25. Orxan Sadıqlı, 3. Vanderson Skarduelli, 5. Elnur Allahverdiyev (k), 8. Eder Bonfim, 14. Rahid Əmirquliyev, 16. Adrian Pit, 21. Radomir Todorov, 24. Gökhan Güleç, 27. Adrian Skarlatake, 55. Ağabala Ramazanov, 99. Marin Orsuliç
Ehtiyat oyunçular: 30. Toni Doblas, 6. Robert Alviz,  7. Sadio Tounkara, 9. Uğur Pamuk, 11. Dimitrios Sialmas, 17. Kazım Kazımlı, 35. Lusiano Olguin