“Səbail”in Türkiyədəki təlim-məşq toplanışı zamanı qarşılaşacağı bütün rəqiblərin adları məlum olub.
Futbolxeber.az saytına müsahibəsində bu barədə komandanın baş məşqçisi Şahin Diniyev məlumat verib.
“Kəpəz”in baş məşqçisi Azər Məmmədov dünən “Səbail”ə qarşı keçirilən yoxlama oyunundan (1:2) sonra Futbolxeber.az saytının suallarını cavablandırıb:
- Qeyri-rəsmi də olsa, baş məşqçi kimi “Kəpəz”də debüt etdiniz....
"Bu oyuna Çempionlar Liqasının finalı kimi hazırlaşacağıq".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu Serbiyanın "Srvena Zvezda" komandasının futbolçusu Straxinya Erakoviç Rusiyanın Sankt-Peterburq...
Cəbəllütariqin "Linkoln" komandası UEFA Çempionlar Liqasının I təsnifat mərhələsində "Qarabağ"a qarşı keçirəcəyi oyunlar üçün iştirak ərizəsini UEFA-ya göndərib.
“Altı gündü məşq edirik, ümumiyyətlə, heç taktika üzərində işləməmişik. Sadəcə, hazırlığın birinci tsikli nəfəs borularının açılması, ağciyər sisteminin düzəlməsi idi. İkincisi, gücə işləmək, güc yığmaq idi. Üçüncü də topa hissiyyatı...
"Araz Naxçıvan”ın baş məşqçisi Azər Bağırov AFFA İcraiyyə Komitəsinin üzvü, Azərbaycan Futzal Federasiyasının prezidenti Zaur Axundovun Naxçıvan klubunun rəhbəri olacağı barədə yayılan xəbərlərə münasibət bildirib.
07.07.2023
“Səbail”in Türkiyədə təlim-məşq toplanışı çərçivəsində qarşılaşacağı rəqiblərdən biri müəyyənləşib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, paytaxt təmsilçisi “Konyaspor”la qarşılaşacaq. Bu barədə Türkiyə...
"Sabah" Lüksemburq millisinin və "Vorskla"nın (Ukrayna) futbolçusu Vinsent Tilli transfer edib.
Futbolxeber.az-ın tageblatt.lu saytına istinadən verdiyi məlumata görə, 23 yaşlı yarımmüdafiəçi ilə 2 illik müqavilə imzalanıb.
"Turan "Tovuz" növbəti transferini açıqlayıb.
Futbolxeber.az saytının klubun feysbuk səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, Tovuz təmsilçisi Bruno Qonçalves Do Pradonun keçidini tamamlayıb.
27 yaşlı braziliyalı futbolçu ilə 1...
“Bəli, Abdullahi Şuaybuya maraq var idi. Satışı üçün müəyyən məbləğ müəyyənləşdirmişdik”.
Futbolxeber.az saytına müsahibəsində bu sözləri “Kəpəz”in İdarə Heyətinin sədri İlqar Nadiri deyib.
O, baş...
"Turan Tovuz" daha bir transfer edib.
Futbolxeber.az saytının klubun feysbuk səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, Tovuz təmsilçisi Otto Conu heyətinə qatıb. Nigeriyalı futbolçu ilə 2 illik rəsmi müqavilə bağlanıb.
Son...
"Kəpəz" heyətini yeni qapıçı ilə gücləndirib.
Futboxeber.az saytının məlumatına görə, Gəncə təmsilçisi Vladislav Vasilyuçeki heyətinə qatıb. Artıq “Kəpəz”in düşərgəsinə qoşulan belaruslu qolkiperlə yaxın günlərdə müqavilə...
"Səbail" və "Kəpəz" arasında bu gün yoxlama oyunu keçirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Bakı Olimpiya Stadionunun ehtiyat meydançasında keçirilən görüşdə Bakı təmsilçisi 2:1 hesabı ilə qalib gəlib.
"Səbail"in...
“Ötən mövsümlə müqayisədə “Kəpəz” demək olar ki, 50-60 faiz yenilənib. Ötənilki heyətdən bir neçə futbolçunu komandada saxladıq. Bununla yanaşı, heyətə yeni oyunçular cəlb edə bildik”.
Türkiyənin "Çaykur Rizespor" komandası "Qarabağ"da çıxış edən Kevin Medina ilə anlaşıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə türkiyəli jurnalist Ertan Süzgün özünün tviter səhifəsində paylaşım edib.
Peşəkar Futbol Liqasının icraçı-direktoru Zaur Hacı-Məhərrəmov UEFA-dan yeni təyinat alıb.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, o, Moldovada “Zimbru” və San-Marinonun “La Fiorita” komandaları arasında...
"Qarabağ" bizə bənzəyən komandadır".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu Macarıstanın "Ferentsvaroş" klubunun futbolçusu Peter Barat Avstriyada Ağdam təmsilçisinə qarşı keçirdikləri yoxlama oyunu barədə "Nemzetisport"a...
Futbol üzrə Azərbaycan 2-ci Liqasının başlanma tarixi müəyyənləşib.
Futbolxeber.az-ın Peşəkar Futbol Liqasının saytına istinadən verdiyi məlumata görə, yarış sentyabrın 4-də start götürəcək. İlk tur iki gün ərzində - sentyabrın...
Mövsümlərarası fasilədə Hamidu Keyta və Juninyo ilə müqavilə bağlayan “Qarabağ” daha bir transferi reallaşdırıb.
Futbolxeber.az saytının Sport24.az-a istinadən verdiyi məlumata görə, Ağdam klubu belçikalı vinger Ceyson Lokilo ilə...
Milli komandamız Meksika ilə yoldaşlıq oyunu keçirə bilər.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu iddia ilə Meksikanın "Record" nəşri çıxış edib.
Xəbərdə qeyd olunub...
Çempionlar Liqasının 1-ci təsnifat mərhələsində "Qarabağ"ın rəqibi olan "Linkol"un qapıçısı Qarsiya Santana Ağdam klubu haqda danışıb.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, ispan qolkiper klubun saytına açıqlamasında çətin rəqiblə...
Qadın futbolçulardan ibarət Azərbaycan millisinin Latviya yığmasına qarşı keçirəcəyi yoldaşlıq oyunları üçün ilkin heyəti açıqlanıb.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, yığma...
Azərbaycan Premyer Liqasının 2022/23 mövsümü ölkə çempionatları tarixində ən çox oyun keçirən futbolçuların siyahısında dəyişikliklərə səbəb olub.
Futbolxeber.az-ın Peşəkar Futbol Liqasının saytına...
AFFA-nın Hakimlər Komitəsinin sədri Barış Şimşek UEFA tərəfindən təyinat alıb.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, o, UEFA Avropa Konfrans Liqasının birinci təsnifat mərhələsinin...
"Turan Tovuz" klubu futbolçusu Ehtiram Şahverdiyevlə yollarını ayırıb.
Futbolxeber.az saytının klubun feysbuk səhifəsinə "Report" bölgə təmsilçisinin rəsmi feysbuk hesabına istinadən xəbər verir ki, 27 yaşlı...
Baş məşqçi axtarışında olan “Neftçi” daha bir namizədlə razılıq əldə edə bilməyib.
Futbolxeber.az saytının əldə etdiyi məlumata görə, iddia olunduğu kimi, “ağ-qaralar” həqiqətən də Adrian Mutunun xidmətində maraqlı...
"Turan Tovuz" növbəti transferini reallaşdırıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bölgə təmsilçisi braziliyalı futbolçu Luis Enrike Paçunu heyətinə qatıb.