Azərbaycan millisinin üzvü Coşqun Diniyevin də çıxış etdiyi "Ümraniyespor" Türkiyə 1-ci liqasında 22-ci tur oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, komanda səfərdə "Corum"la qarşılaşıb. "Ümraniyespor" oyundan qələbə...
"Neftçi"nin baş məşqçisi Miodraq Bojoviç Azərbaycan kubokunun 1/4 final mərhələsinin "Sumqayıt"la cavab oyunundan (1:1, ilk oyun - 3:2) sonra mətbuat konfransında iştirak edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, monteneqrolu mütəxəssis...
"Sumqayıt"ın baş məşqçisi Samir Abasov Azərbaycan kubokunun 1/4 final mərhələsində "Neftçi"yə qarşı keçirdikləri cavab oyunundan (1:1, ilk oyun - 2:3) sonra mətbuat konfransında iştirak edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatımna görə, o,...
Bu gün Azərbaycan kubokunda 1/4 final mərhələsinə yekun vurulub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, son oyun günündə daha 2 matç keçirilib.
Əvvəlcə "Qəbələ" "Araz-Naxçıvan"la qarşılaşıb və 2:0 hesabı ilə qalib...
"Qəbələ" Azərbaycan kuboku 1/4 final mərhələsinin cavab görüşündə "Araz-Naxçıvan"ı 2:0 hesabı ilə məğlub edərək yarımfinala yüksəlib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, "qırmızı-qaralar"ın baş məşqçisi Elmar Baxşıyev...
"Araz-Naxçıvan" Azərbaycan Kuboku 1/4 final mərhələsinin cavab oyununda "Qəbələ"yə 0:2 hesabı ilə məğlub olaraq turnirdə mübarizəni dayandırıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Muxtar Respublika təmsilçisinin baş məşqçisi...
"Neftçi"nin futbolçusu Eddi İsrafilov Azərbaycan kubokunun 1/4 finalında “Sumqayıt”la cavab oyununu buraxacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə paytaxt təmsilçisinin mətbuat xidməti açıqlama...
Az sonra Azərbaycan kubokunun 1/4 final mərhələsinin cavab oyunu çərçivəsində “Neftçi” öz meydanında “Sumqayıt”ı qəbul edəcək.
İsveçrənin SGS şirkəti 2023-cü ildə AFFA-nın Klubların Lisenziyalaşdırılması Departamentinin fəaliyyəti ilə bağlı apardığı yoxlamanın nəticələrini açıqlayıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, şirkət tərəfindən AFFA-ya...
I Liqada 13-cü tura yekun vurulub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, sonuncu oyun günündə iki qarşılaşma keçirilib.
"İmişli" səfərdə "İrəvan"a qalib gəlb.
"Zaqatala" isə lider "Qaradağ Lökbatan"la heç-heçə...
UEFA Avropa Liqasının pley-off mərhələsində “Braqa” (Portuqaliya) ilə səfər matçını stadiondan izləmək istəyən "Qarabağ" azarkeşləri üçün 1500 ədəd bilet ayrılıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Ağdam klubunun bununla...
Az sonra Azərbaycan kubokunun 1/4 final mərhələsinin cavab oyunu çərçivəsində "Qəbələ" öz meydanında "Araz-Naxçıvan"ı qəbul edəcək.
Azərbaycanın FİFA referisi Əliyar Ağayev növbəti dəfə Yunanıstanın yüksək liqasının vacib oyununa təyinat alıb.
Futbolxeber.az saytının parapolitika.gr nəşrinə istinadən verdiyi məlumata görə, o, fevralın 11-də Superliqanın 22-ci...
UEFA Millətlər Liqası turnirinin C Liqasında mübarizə aparacaq Azərbaycan milli komandasının oyunlarının təqvimi müəyyənləşib.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Azərbaycan yığması ilk oyununu sentyabrın...
Futbol üzrə Azərbaycan Premyer Liqasında XXIV və XXV turun proqramı müəyyənləşib.
Futbolxeber.az-ın Peşəkar Futbol Liqasının saytına istinadən verdiyi məlumata görə, qarşılaşmalar müvafiq olaraq 23-25 fevral və 1-3 mart tarixlərində...
Azərbaycan Premyer Liqasında XXIII turdan təxirə salınmış “Qəbələ” - “Qarabağ” matçının tarixi açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, qarşılaşma fevralın 28-də, saat 19:00-da Qəbələ şəhər stadionunda baş...
“Püşkatma bizim üçün bundan pis və ya yaxşı ola bilərdi. Bu, mütləq çıxa biləcəyiniz bir qrupdur".