Yevlaxda heyətlər açıqlandı
Az sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 12-ci turunun açılış oyunun "Karvan-Yevlax" öz meydanında "Kəpəz"i qəbul edəcək.
“Karvan-Yevlax”: 1. Kamran İbrahimov 7. Araz Abdullayev (k) 32. Elvin Yunuszadə 6. Vadim Abdullayev 33. Eltun Turabov 13. Vüsal Məsimov 2. Şakil Sno 11. Kayl Spens 19. Tompson Qavi 8. Peter Kings 21. İmani Barker
Ehtiyat oyunçular: 25. Əmrah Bulud 42. İbrahim Qədirzadə 22. Qabil Əlizadə 14. Uğur Cahangirov 77. Əli Abdullayev 5. Nika Çaçaşvili 12. Vitor Roşa 37. Mois Nqvisani 3. Said İranxan 10. Samuel Durrant 4. Olavale Doyeni
“Kəpəz”: 33. Yusif İmanov 27. Məqsəd İsayev 7. Ehtiram Şahverdiyev 77. Fərid Nəbiyev 88. Şakir Seyidov 17. Ümid Səmədov 9. Luis Paçu 29. Dioqo Verdaska (k) 24. Olavale Onanuqa 10. Ryonosuke Ohori 6. Pedro Qomeş
Ehtiyat oyunçular: 1. Kaçper Rosa 81. Elgün Bayramov 99. Əli Səmədov 5. Rauf Hüseynli 53. Şahmar Aşurov 20. Elcan Əbilov 23. Fərid Kələntərov 66. Arzu Atakişiyev 21. Sadiq Şəfiyev 14. Adama Fofana 55. Kresus Donqo 38. Cefferson Bentu