“İnter” - “Qəbələ”: heyətlər açıqlandı
Bir qədər sonra Premyer Liqanın 10-cu turu çərçivəsində “İnter” öz meydanında “Qəbələ”ni sınağa çəkəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
“İnter”: 25. Səlahət Ağayev, 3. Laşa Salukvadze, 4. İvan Benitez, 7. Ruslan Əmircanov, 9. Aleksandr İaşvili, 14. İlqar Ələkbərov, 20. Brüs Abdulaye, 21. Arif Daşdəmirov, 28. Baçana Sxadadze, 70. Vaqif Cavadov (k), 88. Derlis Meza Kolli
Ehtiyat oyunçular: 1. Giorgi Lomaya, 5. Slavço Georgiyevski, 6. Samir Zərgərov, 8. Mikel Alvaro, 11. Asif Məmmədov, 24. Fuad Bayramov, 47. Abdulla Abatsiyev
“Qəbələ”: 25. Dieqo Kosta, 3. Nikola Valentiç, 6. Volodimir Levin (k), 8. Nizami Hacıyev, 9. Viktor Mendi, 14. Lorenzo Ebesilio, 18. İbrahima Niasse, 31. Daniel Subotiç, 34. Ürfan Abbasov, 36. Elnur Allahverdiyev, 42. Leonardo da Silva
Ehtiyat oyunçular: 27. David Pietrzkeviç, 5. Sadiq Quliyev, 10. Luis Paulo Hilario, 11. Yannik Kamanan, 22. Lourival Assis, 33. Elvin Camalov, 84. Dejan Kelhar