"Rəvan" və AZAL-ın heyətləri açıqlandı
Bir qədər sonra Premyer Liqanın 8-ci turunun son matçında "Rəvan" AZAL-ı sınağa çəkəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə. artıq komandaların heyətləri bəllidir:
“Rəvan”: 1. Lukaş Sapela, 5. Aqil Nəbiyev, 9. Elnur Abdulov, 10. Sebastyan Kastro-Tello, 14. Xuan Manuel Varea, 20. Miloş Adamoviç, 21. Novruz Məmmədov (k), 27. Rəşad Abdullayev, 30. Cəmşid Məhərrəmov, 38. İvan Pexa, 40. Mişel Balokoq
Ehtiyat oyunçular: 85. Kamal Bayramov, 6. Ceyhun Cavadov, 11. Kamil Nurəhmədov, 17. Ramazan Abbasov, 19. Hüseyn Axundov, 23. Kristian Torres, 33. Sohib Savankulov
AZAL: 1. Ruslan Məcidov, 2. Xuan Fransisko, 4. Jose Junior Ailton, 7. Cavid Tağıyev, 10. Con Oluremi, 17. Viktor İqbekoyi (k), 18. Samuel Barlay, 20. Branislav Arsenyeviç, 22. Ruslan Tağızadə, 23. Tural Nərimanov, 32. Vladimir Boqdanoviç
Ehtiyat oyunçular: 12. Cahangir Həsənzadə, 5. Murad Ağayev, 8. Qərib İbrahimov, 14. Habil Nurəhmədov, 16. Feddi Borq, 30. Yuri Fomenko, 31. Şəhriyar Rəhimov