"Qarabağ" - "Sumqayıt": heyətlər müəyyənləşdi
Bir qədər sonra Premyer Liqanın II turu çərçivəsində "Qarabağ" "Sumqayıt"ı qəbul edəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
“Qarabağ”: 89. Miro Varvodiç, 2. Qara Qarayev, 5. Maksim Medvedev, 7. Namiq Yusifov, 9. Reynaldo Silva, 11. Nikolas Gelaşvili, 14. Rəşad Sadıqov (k), 16. Corc Leroy, 25. Ansi Aqolli, 55. Bədavi Hüseynov, 70. Marinaldo da Silva
Ehtiyat oyunçular: 1. Fərhad Vəliyev, 10. Muarem Muarem, 18. İlqar Qurbanov, 19. Murad Səttarlı, 24. Admir Teli, 33. Təmkin Xəlilzadə, 88. Ulrix Kapolonqo
“Sumqayıt”: 1. Anar Nəzirov, 2. Slavik Alxasov, 3. Vurğun Hüseynov, 8. Aqşin Muxtaroğlu, 10. Ruslan Qurbanov, 17. Adil İbrahimov, 18. Aleksandr Çertoqanov (k), 21. Məhəmməd Mirzəbəyov, 27. Nurlan Novruzov, 86. Elşən Abdullayev, 91. Vüqar Əsgərov
Ehtiyat oyunçular: 12. Elçin Sadıqov, 5. Kərim Diniyev, 20. Sabir Allahquliyev, 22. Zaur Həşimov, 92. Bəxtiyar Həsənalızadə