“Kəpəz” - “Qəbələ”: heyətlər müəyyənləşdi
Az sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 36-cı turu çərçivəsində “Kəpəz” öz meydanında “Qəbələ”ni qəbul edəcək. Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri məlumdur:
“Kəpəz”: 88. Tadas Simaitis, 18. Tural Axundov (k), 25. Şəhriyar Əliyev, 3. Tərlan Quliyev, 13. Şəhriyar Rəhimov, 8. Budaq Nəsirov, 5. Kərim Diniyev, 19. Orxan Əliyev, 80. Tural Rzayev, 7. Junior Osvaldo, 27. Bəxtiyar Soltanov
Ehtiyat oyunçular: 1.Eyyub Əliyev, 15. Azad Kərimov, 23. Tural Nərimanov, 4. Elvin Cəbrayılov, 6. Ceyhun Cavadov, 21. Xəzər Qəribov, 98. Elcan Rəhimov
“Qəbələ”: 22. Dmitri Bezotosnı, 3. Voislav Stankoviç, 6. Rəşad Sadiqov (k), 11. Asif Məmmədov, 15. Vitali Vernidub, 19. Aleksey Qay, 20. Rikardinyo, 25. Qismət Alıyev, 34. Urfan Abbasov, 66. Samir Zərgərov, 69. Aleksey Antonov
Ehtiyat oyunçular: 33. David Pietrzkeviç, 5. Pavel Paşayev, 8. Məhəmməd Mirzəbəyov, 13. Murad Musayev, 32. Rəşad Eyubov, 77. Ehtiram Şahverdiyev, 97. Roman Hüseynov