Bu gün Premyer Liqada 35-ci turun oyunları keçiriləcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, çempion “Qarabağ” cari mövsümdəki son oyununa çıxacaq.
Qaçırılan penalti: Nurlan Novruzov...
“Çempionatın sonuna doğru gedirik. Futbolçularda motivasiya azalıb”. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu sözləri “Bakı” ilə oyundan sonra “Neftçi”nin baş məşqçisi Arif Əsədov deyib.
Əsədov əsas diqqətlərinin ölkə kubokunun finalında...
"Bu gün çox yaxşı oynadıq. Mən futbolçularımın sərgilədiyi oyundan razıyam”. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bunu “Neftçi” ilə oyundan sonra “Bakı”nın baş məşqçisi İbrahim Uzunca deyib.
Türkiyəli mütəxəssis rəqibə avrokuboklarda...
“Yaxşı oynadıq. Azarkeşləri, futbolçuları təbrik edirəm”. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu sözləri “Xəzər Lənkəran”la oyundan sonra “Sumqayıt”ın baş məşqçisi Aqil Məmmədov deyib.
O, qələbəyə layiq olduqlarını bildirib:...
“Sumqayıt”ı qələbə münasibəti ilə təbrik edirəm”. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bunu “Sumqayıt”la oyundan sonra “Xəzər Lənkəran”ın məşqçisi Elbrus Məmmədov deyib.
Məmmədov qapıçıdan razılıq edib: “Başlanğıc bizim üçün...
I Divizionda 29-cu tura start verildi. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu gün keçirilən oyunda aşağıdakı nəticə qeydə alınıb:
“Kəpəz” 1-1 “Qaradağ Lökbatan”