“Sabah”ın əvəzedicilərdən ibarət komandası “Zirə”nin əvəzedici komandası ilə yoxlama oyununda qüvvəsini sınayıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Binə stadionunda keçirilən görüş 1:1...
“Neftçi”nin “Uypeşt”ə qalib gəlməsi məni çox sevindirdi”.
Bu sözləri Futbolxeber.az saytına açıqlamasında Cənubi Koreyanın “Seul E-Land” klubunun üzvü İqnasio Herrera deyib.
Ötən mövsüm “Neftçi”nin formasını...
“Qarabağ” Çempionlar Liqasının birinci təsnifat mərhələsinin “Olimpiya” ilə ilk görüşündən qələbə ilə ayrıldı.
Futbolxeber.az saytına açıqlama verən Ağdam klubunun sabiq müdafiəçisi Vladimir Dimitrovski “Qarabağ”ın ilk...
“Neftçi”nin keçmiş futbolçusu Kamal Quliyev Futbolxeber.az saytına açıqlama verib. O, “ağ-qaralar”ın Avropa Liqasının birinci təsnifat mərhələsinin “Uypeşt”lə ilk görüşü haqda danışıb.
Quliyev “Neftçi”nin sərgilədiyi oyun...
“Panionios”dan ayrılan Araz Abdullayevin məsələsi açıq olaraq qalıb. Məsələ burasındadı ki, futbolçu yunan klubu ilə rəsmi müqavilə imzalayıb və klub ona görə müəyyən məbləğ də ödəyib.
Ancaq Abdullayev Yunanıstan klubunda qalmaq istəmir....
Ötən mövsümü Kosovada “Drita”nın heyətində çempionluq sevinci yaşayan Amit Quluzadə komandadan ayrıldı.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, yarımmüdafiəçinin Azərbaycan Premyer Liqasında oynamaq imkanı olsa da, o, yenidən ölkə...
“İlk oyun çox ağır alındı. Bu da başadüşüləndi. Çünki mövsümün ilk oyununa çıxmışdıq. Ancaq qalib gəlməyi bacardıq”.
Bunu Futbolxeber.az saytına açıqlamasında “Qarabağ”ın müdafiəçisi Bədavi Hüseynov...
“Trabzonspor”un baş məşqçisi Ünal Karaman Çempionlar Liqasının birinci təsnifat mərhələsi çərçivəsində keçirilən “Olimpiya”- “Qarabağ” matçını izləyib.
Futbolxeber.az saytının Türkiyə mətbuatına istinadən yaydığı...
"Zirə"dən göndərilən Riçard Qadzenin yeni komandasının adına aydınlıq gəlib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, qanalı forvard karyerasını Rumıniyada davam etdirəcək. O, Rumıniya yüksək liqasında yarışan...
Bakıda təlim-məşq toplanışını davam etdirən 19 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının düşərgəsinə daha bir futbolçu dəvət olunub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Rusiyanın...
2018/2019 mövsümü üçün transfer çalışmalarını davam etdirən “Sumqayıt” daha bir futbolçu ilə heyətini gücləndirib.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, son...
“Uypeşt”in forvardı Soma Novotnı “Neftçi” ilə matçdan sonra jurnalistlərə açıqlama verib.
Futbolxeber.az saytına da danışan macar forvard növbəti mərhələ şanslarının hələ olduğunu...
“Sumqayıt”ın əvəzedici heyəti növbəti mövsüm üçün hazırlığını davam etdirir.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, komanda Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionunda gündə 2 dəfə olmaqla...
Avropa Liqasının I təsnifat mərhələsinin cavab oyunları çərçivəsində keçiriləcək “Keşlə” - “Baltsan” (Malta) oyununa hakim təyinatları açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, oyunu...
“Yeni komandayıq. Bir neçə oyunçu getdi, onların yerinə gələnlər oldu. Heyətin formalaşması üçün bir qədər vaxt lazımdı”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri “Qəbələ”nin...
“Keşlə” Avropa Liqasının I təsnifat mərhələsində ilk oyununa çıxıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Yuri Maksimovun rəhbərlik etdiyi komanda səfərdə Maltanın “Baltsan” klubunun qonağı olub və...
"Neftçi”nin kapitanı Ruslan Abışov Avropa Liqasının I təsnifat mərhələsində Macarıstan "Uypeşt”inə evdə 3:1 hesabı ilə qalib gəldikləri ilk oyundan sonra jurnalistlərin suallarını cavablandırıb.
Futbolxeber.az...
Avropa Liqasının I mərhələsinin ilk oyunlarından sonra UEFA reytinqində dəyişikliklər olub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, ölkəmiz reytinqdə 1 pillə...
“Birinci oyunumuz idi, yeni komandayıq. Rəqib elə komanda deyil ki, səfərdə onlara 3 qol vura bilməyək”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri “Qəbələ”nin yarımmüdafiəçisi Asif Məmmədov...
Türkiyədə təlim-məşq toplanışında olan “Səbail” ilk yoxlama oyununa çıxıb.