“Portuqaliya oyunu ilə müqayisədə bu gün 10 yeni oyunçuya şans vermişdim. İlk hissə yaxşı çıxış etdik, ancaq fasilədən sonra zəif oynadıq”.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, bu...
Bu gün Azərbaycan milli komandası növbəti oyununa çıxıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Canni De Byazinin komandası DÇ-2022-nin ev sahibi, yarışın seçmə mərhələsində, A qrupunda müsabiqədən kənar yarışan Qətərlə üz-üzə...
Az sonra Macarıstanın Debretsen şəhərindəki "Nadyerdeyi" stadionunda Azərbaycan millisi beynəlxalq yoxlama oyununda Qətərlə üz-üzə gələcək.
Bakıda təlim-məşq toplanışında olan 21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandası hazırlıq çərçivəsində növbəti yoxlama oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, I Divizion təmsilçisi “Qaradağ...
Tovuzda “Turan Tovuz” Futbol Akademiyasında təlim-məşq toplanışını davam etdirən 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandası hazırlıq çərçivəsində yoxlama oyunu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, I...
Azərbaycan Premyer Liqasında yaranan fasilədən istifadə edən “Səbail” və “Keşlə" yoxlama oyununda üz-üzə gəliblər.
“Ask Arena”da keçirilən matç "Səbail”in qələbəsi ilə...
DÇ-2022-nin seçmə mərhələsində Portuqaliya - Azərbaycan matçından sonra millimizin futbolçularına minimal hesablı məğlubiyyətə görə mükafat vəd olunduğu barədə məlumatlar yayılmağa başlayıb.
"Portuqaliya ilə görüşdəki 0:1 hesabı normaldır. Hesabı kənara qoyaq. Bu rəqibə qarşı başqa cür oynamaq, topa nəzarət etmək mümkün deyil. Onların futbolçularının ustalıq səviyyəsi bizim oyunçulardan qat-qat üstündür".
"FedEx" şirkəti DÇ-2022-nin seçmə mərhələsində ilk turun Avropa zonası üzrə ən yaxşı 3 futbolçusunu seçib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, “üçlük”də millimizin qapıçısı Şahruddin Məhəmmədəliyev də yer alıb. 26...
Gənclər millimizin üzvü Fərid Nəbiyevin çıxış etdiyi Çexiyanın “Viktoriya” (Jijkov) klubu yoxlama oyunu keçirib.