Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, portuqaliyalı Huqo Basto ilə 2 il müddətinə müqavilə bağlanıb.
28 yaşlı futbolçu yeni...
Yunanıstanda "Olimpiakos" ilə "Neftçi" arasındakı UEFA Çempionlar Liqasının II təsnifat mərhələsinin ilk oyunu azarkeşlərlə keçiriləcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə Pirey təmsilçisinin mətbuat xidmətinin...
Təlim-məşq toplanışını Bakıda davam etdirən "Zirə" və "Qəbələ" bu gün yoxlama oyununda üz-üzə gəliblər.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Zirə İdman Kompleksində keçirilən görüşdə Bakı təmsilçisi 3:0 hesabı ilə qalib...
Monteneqro millisinin futbolçusu Marko Veşoviçin “Qarabağ”a keçidi rəsmiləşib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Ağdam təmsilçisi rəsmi yutub kanalı vasitəsi ilə 29 yaşlı futbolçunun klubun formasında videosunu təqdim...
"Zirə" heyətini yeni futbolçu ilə gücləndirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, paytaxt təmsilçisi Mohamed Hamdouini transfer edib. Niderlandlı hücumçu ilə 2 illik müqavilə imzalanıb.
Qeyd edək ki, 28 yaşlı futbolçunun...
"Keşlə" Konfrans Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində Rusiyanın "Soçi" klubu ilə keçirəcəyi oyunlar üçün iştirak ərizəsini UEFA-ya təqdim edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, siyahıda 22 futbolçu yer...
“Neftçi”nin UEFA Çempionlar Liqasının II təsnifat mərhələsindəki oyunlarını yayımlayacaq telekanal dəqiqləşib.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, “Olimpiakos”la hər iki matç “CBC Sport”...
"Sumqayıt” Avropa Konfrans Liqasının 2-ci mərhələsində Serbiyanın “Çukariçki” klubuna qarşı keçirəcəyi oyunlar üçün iştirak ərizəsini UEFA-ya təqdim edib.
Azərbaycanlı futbolçu İbrahim Qədirzadə Gürcüstanın “Samtrediya” klubundan ayrılıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, tərəflər arasındakı müqaviləyə qarşılıqlı razılıq əsasında xitam verilib.
İbrahim bu ilin...
“Olimpiakos” “Neftçi” ilə oyunda heç bir problemlə üzləşməyəcək və mərhələni asanlıqla keçəcək”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri “Neftçi”nin sabiq futbolçusu Vangelis Platellas Yunanıstanın...
"Keşlə"nin Konfrans Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində Rusiyanın "Soçi" ilə cavab oyununun hakimləri açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, iyulun 29-da "ASK Arena"da keçiriləcək görüşü Belarusdan olan hakimlər...
Çempionlar Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində "Neftçi"nin rəqibi olan Yunanıstanın "Olimpiakos" klubu qarşıdakı oyunlar üçün iştirak ərizəsini UEFA-ya təqdim edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, siyahıda 24 futbolçu yer...
Avropa Konfrans Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində keçiriləcək “Qarabağ” - “Aşdod” (İsrail) oyunun biletləri bu gündən etibarən satışa çıxarılacaq.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, biletlərin...
“Sabah”da yeni məşqçi təyinatı reallaşıb.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, ispaniyalı fiziki hazırlıq üzrə məşqçi David Madurqa Dieslə müqavilə bağlanıb.