Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, sözügedən...
Fotolar "Qəbələ"nin rəsmi saytından...
Bakıda təlim-məşq toplanışını başa vuran 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandası hazırlıq çərçivəsində sonuncu yoxlama oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, yığmamız I Divizion təmsilçisi...
Yeni mövsümün hazırlığını davam etdirən “Qəbələ” növbəti yoxlama oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, “Qırmızı-qaralar” Bakı Olimpiya Stadionunun ehtiyat meydançasında “Zirə” ilə üz-üzə...
Yunanıstanda "Olimpiakos"a qarşı Çempionlar Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsinin ilk oyununda birbaşa qırmızı vərəqə alaraq, meydandan qovulan "Neftçi"nin futbolçusu Mert Çelikin cəzası açıqlanıb.
"Qarabağ"ın Konfrans Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsində Kipr AEL-i ilə hər iki oyunu üçün hakim təyinatları açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Larnaka şəhərindəki ilk matçın baş hakimi İsveç Futbol...
“Neftçi” Futbol Akademiyasında 2021/2022-ci illər mövsümündə çalışacaq məşqçilər müəyyənləşib.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, yeni mövsüm üçün təyinatlar aşağıdakı...
Yeni mövsümün hazırlığını davam etdirən “Qəbələ” heyətinə daha bir futbolçu qatıb.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, “Qırmızı-qaralar” şimali makedoniyalı İsnik Alimi ilə güclənib. 27...
AFFA Azərbaycan Premyer Liqasının oyunlarına azarkeşlərin buraxılması üçün Nazirlər Kabineti yanında Operativ Qərargaha müraciət edəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə Peşəkar Futbol Liqasının prezidenti Ramin...
Azərbaycan Premyer Liqasında 2021/2022 mövsümün püşkü atılıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, püşk zamanı I turda üz-üzə gələcək komandalar bəlli olub:
"Zirə" - "Qarabağ"
"Neftçi"...
Avropa Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsinin cavab oyunun çərçivəsində keçiriləcək HİK (Finlandiya) - "Neftçi" matçının hakimləri açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, görüşü Almaniyadan olan hakimlər briqadası...
Kiprdə AEL və "Qarabağ" arasında keçiriləcək UEFA Konfrans Liqasının III təsnifat mərhələsinin ilk oyununun yeri dəyişdirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, qarşılaşma dəfə Limassol şəhərində deyil, avqustun 5-də Larnaka...
"Qarabağ" “Vlajniya”dan güclüdür. Onlar fərqli komandadır”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri Kiprin AEL (Limassol) klubunun baş məşqçisi Duşan Kerkez Konfrans Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində...
Avrokubokların 2-ci təsnifat mərhələsinin cavab oyunlarından sonra UEFA reytinqi açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Konfrans Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində "Qarabağ"ın İsraildə"Aşdod"u 1:0 hesabı ilə məğlub...
"Qarabağ"ıın Konfrans Liqasnın 2-ci təsnifat mərhələsində qalib gəldiyi "Aşdod"un qapıçısı Yoav Gerafi Ağdam təmsilçisi ilə İsraildə keçirdikləri cavab matçı haqqında danışıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, 28 yaşlı...
“Neftçi”nin Avropa Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsində HİK-lə (Finlandiya) keçirəcəyi oyunun hakimləri müəyyənləşib.